WARREN O WALCE TYSON FURY vs DILLIAN WHYTE, W TLE FILIP HRGOVIĆ

Współpromotor mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), Frank Warren kategorycznie stwierdził, że Dillian Whyte (27-2, 18 KO) nie zmierzy się z Furym 5 grudnia. Taką walkę proponował promotor Whyte'a - Eddie Hearn - po tym, jak wczoraj gruchnęła wiadomość, że Aleksander Powietkin ma koronawirusa i nie zmierzy się z Whyte'em w rewanżu 21 listopada.

HEARN: DILLIAN WHYTE CHĘTNIE WYJDZIE 5 GRUDNIA DO FURY'EGO >>>

- Whyte był przed walką z Powietkinem obowiązkowym pretendentem do walki z Furym, wciąż o tym gadał i chciał wszystkich pozywać. A potem popełniono głupotę i wystawiono go do walki z Powietkinem, który dokonał na Dillianie egzekucji. Tym samym Whyte stracił swoją szansę. Nie potrzebujemy go. Pracujemy nad walką Fury'ego 5 grudnia z Agitem Kabayelem. Jeżeli nie wypali, poszukamy innej opcji, ale rywalem na pewno nie będzie Whyte. Niczego byśmy na tym nie zyskali - powiedział Warren.

FILIP HRGOVIĆ: MAM WSZYSTKO, BY ZOSTAĆ WIELKIM MISTRZEM >>>

- Oni (grupa Matchroom Eddie'ego Hearna - przyp.red.) współpromują tego europejskiego zawodnika (Filipa Hrgovicia - przyp.red.), którego imienia nie pamiętam. Gadają, że to rewelacyjny bokser i tak dalej. Chcą, żeby walczył z Danielem Dubois. Niech zatem zestawią go z Whyte'em, są w jednym obozie, można to zorganizować. Jeżeli to ma być przyszły mistrz świata, niech wyjdzie do Whyte'a - dodał szef grupy Queensberry Promotions. 

Przypomnijmy, że Filip Hrgović (11-0, 9 KO) walczy w najbliższą sobotę w Hollywood z Rydellem Bookerem. Promotor Hrgovicia, Nisse Sauerland twierdzi, że wkrótce Chorwat będzie siał terror w walkach z czołówką. 

- W najbardziej ekscytującej wadze w boksie Hrgović atakuje szczyt. Jest nie tylko bardzo silny, ale umie też adaptować się do sytuacji w ringu, ma świetne warunki fizyczne, a zarazem jest szybki i lotny. Bardzo niebezpieczny. Ma przy tym większe serce do walki niż ktokolwiek inny w królewskiej dywizji. Sprawi poważne problemy największym nazwiskom, to tylko kwestia czasu - stwierdził Sauerland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-11-2020 20:00:05 
Piękna Frania się zdenerwował, ale jeszcze do Hearna przyjdzie w łaskę. Gadanie o walce Whyta z Hrgovicem bez sensu, po co Whytowi Chorwat skoro o krok jest od mandatory. Whyte, albo spokojna walka na przeczekanie i odbudowa po KO, albo siedzi na dupie i czeka aż Sasza wyzdrowieje, innej opcji nie widzę.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 04-11-2020 20:00:19 
pięknie to Warren wyjaśnił
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 04-11-2020 20:10:03 
"Nie potrzebujemy go" Panie Warren tylko że Whyte będąc obowiązkowym ku uciesze kibiców nie bał się walczyć z Powietkinem co jest teraz rzadkością. Taki Pulev czeka na swoją szanse rok czy dwa obijając przeciętniaków zresztą większość tak robi a Whyte walczył z podstarzałym ale bardzo groźnym Saszką.Inni powinni brać przykład że przynajmniej szanują kibica mimo że dużo ryzykowali a Warrena stać tylko na Kabayela w pierszej obronie wstyd. A gdyby Dilian nie przegrał to teraz musielibyście z nim walczyć, szkoda bo walka mogłaby być ciekawa
 Autor komentarza: didier89
Data: 04-11-2020 21:06:05 
I zbroja obsrana...
Whyte by sprawił dużo problemów przez co wartość furego by spadła, a oni chcą negocjować unifikację. Przez walkę z Whytem mogą stracić miliony zielonych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.