DAVIS vs SANTA CRUZ: REAKCJE ŚWIATA SPORTU NA NOKAUT ROKU

Gervonta Davis (24-0, 23 KO) zachwycił świat sportu wczorajszym nokautem roku w walce mistrzowskiej z Leo Santa Cruzem (37-2-1, 19 KO). Oto najciekawsze reakcje - od Ryana Garcii, przez Adama Kownackiego i Conora McGregora, do LeBrona Jamesa i Magica Johnsona.

ŚWIETNA WALKA I CIĘŻKI NOKAUT NA KONIEC - DAVIS ZGASIŁ SANTA CRUZA >>>

Ryan Garcia: wielki szacunek dla Leo Santa Cruza, jest wojownikiem. Gratuluję Gervoncie dobrego występu. Jeżeli myślicie, że się teraz boję, to postradaliście zmysły. Wygram swoją walkę (z Luke'em Campbellem - przyp.red.) i jestem gotowy na Davisa. Zróbmy to!

Terence Crawford: psiakrew!!! Nie mam zamiaru hejtować, cholernie dobra walka. ''Czołg'' był ''ostry''.

Errol Spence Jr: posadził go na tyłek końskim kopnięciem...

Adam Kownacki: co za nokaut, przepiękny podbródkowy.

Andre Berto: obaj byli w świetnej formie, ale boks Davisa miał zbyt wiele wymiarów: szybkość, ''ostrość'', umiejętności, techniczny pressing i moc.

Teddy Atlas: nokaut bliźniaczo podobny do tego, jak Powietkin zafundował Whyte'owi. Santa Cruz walczył wspaniale, ale bicie się w półdystansie z większym Davisem nie było dobrą decyzją.

Conor McGregor: mój Boże! Ależ brutalny podbródkowy. Modlę się o zdrowie Leo Santa Cruza. Ten młody ''Czołg'' dawkuje lewą ręką prawdziwą truciznę. Niesamowite!

LeBron James: nokaut roku! Jezu Chryste! Dobranoc.

Earvin ''Magic'' Johnson: myślę, że właśnie zobaczyłem najlepszego zawodnika na świecie, bez podziału na kategorie. Ten nokaut przypominał moc Mike'a Tysona. 

Damian Lillard: Santa Cruz dawał z siebie wszystko... Ale ta moc ''Czołgu''... Do diabła!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-11-2020 14:43:06 
Kapitalna walka i genialne zakończenie,w ogóle trzy świetne pojedynki w tym dwa zakończone w bardzo efektowny sposób(Davis,Inoue),oraz punktowe zwycięstwo (właściwie można powiedzieć rozdziewiczające) Usyka po twardej walce w królewskiej kategorii, tylko wszystko rozstrzelone dosyć mocno terytorialnie,ale wrzucając całość do jednego worka mieliśmy możliwość obejrzeć, aż trzy mocne starcia,które nie zawiodły żadnego fana boksu, a na zakończenie jeszcze jedna dobra informacja, szykuje się super pojedynek w stójce w samej UFC, w dodatku z potwierdzoną obecnością naszego najlepszego fajtera Błachowicz vs Adensyana, oczywiście w tle pas mistrzowski, będą grzmoty jakich mało:)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-11-2020 15:36:39 
Znowu bolo punch, choć nie tak klasyczny po zwodzie jak Powietkina. No, ale był charakterystyczny boczny wymach, jak przy ścinaniu trawy maczetą lub uderzaniu piłki rakietą tenisową. Podoba mi się, że coraz więcej klasowych bokserów stosuje bolki.

Swoją drogą, wynik był do przewidzenia. Podobnie, jak w walce Lopez vs Łomaczenko, różnica gabarytów wynosiła 2 kategorie. Santa Cruz to faktyczny piórkowy, a Davis odchudzony lekki.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-11-2020 15:45:09 
Jak odróżniać bolki od "normalnych" podbródkowych: https://www.youtube.com/watch?v=0mYyUHGBHxY
 Autor komentarza: samqualis
Data: 01-11-2020 15:55:56 
Świetne KO, ale czekam na walke Daviesa z kims swoich rozmiarow - Lopez,Haney,Ryan Garcia czy nawet Vasyl
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 01-11-2020 21:03:10 
Pamietam walkę Khana z Alvarezem, Garci ze Spencerem czy Brook z GGG, wszędzie tam wygrali dużo więksi, silniejsi pięściarze i nie ma się czym zachwycać bo jak powiedział Vitek przed deklasacją Adamka, aby być dużym nie wystarczy sporo zjeść bo mięśni możesz dopasować ale konstrukcji nie zmienisz (Szpilka to dobry przykład). Davis pobił o wiel mniejszego, delikatnijszego Leo ale waga Davisa to kilka kg więcej a tam pełno dużych, prawdziwych kozaków.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.