CHISORA CHCE TRZECIEJ WALKI Z FURYM: ON JEST MI TO WINIEN

Dereck Chisora (32-9, 23 KO) już za tydzień zmierzy się obowiązkowym pretendentem WBO wagi ciężkiej - Aleksandrem Usykiem (17-0, 13 KO). Jeżeli wygra, zwróci się jednak być może w innym kierunku niż walka z czempionem WBO - Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO). Jednym z celów Chisory jest bowiem trzeci pojedynek z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO), mistrzem WBC.

'DEONTAY WILDER OCZEKUJE GRUDNIOWEGO POJEDYNKU Z FURYM' >>>

- Myślę, że walka z ''Królem Cyganów'' byłaby wspaniała, gdyż on zawsze obiecywał mi trzeci pojedynek. Jest mi to winien, rozmawiamy zresztą codziennie. Zawsze mówi, że chce mi dać trzecią walkę, a jest bardzo słownym człowiekiem, zatem właśnie tej walki bym chciał - powiedział Chisora.

- Poza ringiem dogaduję się z każdym, ale walka to co innego. To czas wojny. To także po prostu biznes. Kiedy natomiast ściągamy rękawice, przychodzi czas na serdeczne gesty - dodał pięściarz o wiele mówiącym pseudonimie ''War''.

Przypomnijmy, że pierwsza walka Fury vs Chisora miała miejsce w 2011 roku. Dereck był wówczas niepokonany i bronił tytułu mistrza Wielkiej Brytanii. W ringu rozgorzała wojna, w której lepszy był Fury. Wygrał jednogłośnie na punkty, a w 2014 roku pokonał Chisorę po raz drugi, tym razem całkowicie dominując i wygrywając przed czasem w dziesiątej rundzie. Stawką znów był tytuł brytyjski - wakujący. Rok później ''Król Cyganów'' stoczył upragnioną walkę z Władimirem Kliczką i zdetronizował Ukraińca.

Obecnie do walki z Furym 5 grudnia (Deontay Wilder prawdopodobnie nie stoczy w tym roku trzeciej walki z Brytyjczykiem) kandyduje według medialnych doniesień kilku zawodników. Głównymi kandydatami wydają się być Carlos Takam (39-5-1, 28 KO) i Agit Kabayel (20-0, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-10-2020 09:46:19 
Trzecia walka Tysona z Chisorą miałaby podobny przebieg do ich drugiego pojedynku, albo zakończyłaby się jeszcze szybciej. Zestawienie kompletnie bez sensu, no chyba że stałby się cud : Chisora pokonałby Usyka i następnie zdobył jakiś wakujący tytuł. Innej możliwości nie widze.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-10-2020 09:58:42 
O ile w pierwszej jakoś sobie radził, o tyle w drugiej służył za worek do bicia,więc w trzeciej pewnie padnie jak rażony piorunem.Zgadzam się z komentarzem powyżej, walka zbędną, w drugiej już była deklasacja, chyba że kolejna ma służyć za gwóźdź do trumny:)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-10-2020 12:55:44 
Po co mu 3-ia walka z Furym skoro 2 x dostał łomot a do tego po ubiciu Usyka będzie miał walkę o 3 pasy z AJ'em?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.