BRADLEY: LOPEZ POBIŁ NAJLEPSZEGO W LEKKIEJ, POWINIEN IŚĆ WYŻEJ

Timothy Bradley - niegdyś jeden z czołowych pięściarzy zestawień P4P, dziś analityk stacji ESPN, podziela zdanie ojca Teofimo Lopeza (16-0, 12 KO), że ten powinien pójść już w górę z kilogramami.

Nowy król wagi lekkiej, który w sobotnią noc nieoczekiwanie pokonał na punkty Wasyla Łomaczenkę, jest bardzo duży jak na standardy tej dywizji i zbija naprawdę sporo. Ojciec i zarazem trener namawia go na przenosiny do kategorii junior półśredniej. Podobnego zdania jest "Desert Storm".

- On już pokonał najlepszego zawodnika wagi lekkiej i nie ma już większych wyzwań niż był Łomaczenko. Odprawił jednego z najlepszych bokserów świata, dokonał tego w wadze lekkiej, nie ma więc już tutaj czego szukać. Nie musi więcej dusić kilogramów, pora na wyższą kategorię i nowe wyzwania. Napisał historię, jeśli jednak szuka kolejnych historycznych walk, powinien przenieść się do wyższej dywizji. Wszystkie pasy w limicie 63,5 kilograma należą do dwóch zawodników, Josha Taylora oraz Jose Ramireza. Obaj są promowani przez grupę Top Rank, tak samo jak Lopez, więc łatwo będzie ich konfrontować między sobą - mówi Bradley.

Sam Lopez wypowiadał się kilkadziesiąt godzin temu w podobnym tonie, sugerując, że zbijając mniej będzie jeszcze lepszy. - W limicie 63,5 kilograma będę dużo lepszy, szybszy i silniejszy. Jestem naprawdę "dużym lekkim". Wciąż mogę osiągnąć ten limit, to nie będzie dla mnie problem, ale jeszcze lepszy będę w junior półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 20-10-2020 16:25:03 
Bzdura, powinien pokazać że jest najlepszy w tej dywizji. Ma walki za dobre pieniądze z Haneyem i Davisem do zrobienia i coś udowodnienia tym pyskaczom.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 20-10-2020 16:25:55 
Jak nie będzie się starał doprowadzić do walk z nimi, to później ci będą mu zarzucać, że się bał.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 20-10-2020 16:54:27 
Mozna super walki jeszcze zrobic. Jest Haney, jest Gervonta Davis.. dla mnie walka Lopeza z Davisem bylaby lepsza walka, niz ta z Lomaczenka. Dwoch, mlodych, gniewnych i niepokonanych.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.