WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ - 19 PAŹDZIERNIKA 2020

Trudne testy Polaków, mistrzowie świata i olimpijscy w akcji... Prezentujemy Wam skrót wiadomości z samej tylko wagi ciężkiej!

Kamil Sokołowski (10-19-2, 4 KO) podejmie kolejne bardzo trudne zadanie. W ostatni dzień października spotka się z bardzo mocnym Wiktorem Wichrystem (3-0, 3 KO), znakomitym amatorem.

Podczas tej samej gali w Berlinie wystąpi inny zawodnik z TOP 10 w naszym kraju według punktacji BoxRec - Jacek Piątek (11-0, 9 KO). Jego rywalem będzie olimpijczyk z Rio - Ali Eren Demirezen (13-1, 10 KO), który w ostatnim występie... wypunktował Sokołowskiego.

Tony Yoka (8-0, 7 KO) - mistrz olimpijski wagi super ciężkiej, został ogłoszony wraz z Chorwatem Petarem Milasem pretendentem do wakującego tytułu mistrza Unii Europejskiej.

Demsey McKean (18-0, 12 KO) jako kolejny ustawia się w kolejce i zgłasza się na ochotnika do walki z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) 5 grudnia.

- Arslanbek wniesie do wagi ciężkiej strach. On ma bardzo mocną szczękę, a zarazem bardzo mocne uderzenie. Z grupy prospektów Dubois, Hrgović czy Ajagba, moim zdaniem Arslanbek jest najlepszy z nich. Chętnie wystawimy go na Joshuę czy Fury'ego - mówi  Camille Estephan, promotor Arslanbeka Machmudowa (11-0, 11 KO).

- Bardzo chcę Fury'ego, najpierw jednak muszę odprawić Pulewa. To poważny konkurent, pozostaję więc zdyscyplinowany i zamierzam się przejechać się po Pulewie w efektownym stylu, by jeszcze lepiej zbudować walkę z Furym - mówi Anthony Joshua (23-1, 21 KO). Starcie z Kubratem  Pulewem (28-1, 14 KO) o pasy IBF/WBA/WBO już 12 grudnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-10-2020 14:39:34 
Sokołowski, szkodo że pomimo jakiegoś tam potencjału stracił wiarę w siebie i tym samym wolę wygrywania. Znów jedzie na odstrzał, ale mimo wszystko trzymam kciuki że będzie kolejna niespodzianka.

Piątek to jakiś dziwny przypadek w boksie, nikt o nim nigdy nie słyszał, zaczął karierę w wieku 42 lat a dziś ma 47. Jak by ktoś takiego zawodnika sprowadził na gale komandosów na PolSacie to zostałby od razu ukamienowany.

Yoka vs Milas to dobre zestawienie, w końcu dobry test dla Milasa. Problem w tym że Yoka może nie być zainteresowany pasem EBU.

Arslanbek Machmudow większość walk wygranych w 1-ej rundzie, chyba czas zacząć podnosić poprzeczkę. Póki co na rozkładzie średni Bergman i grupy bez formy Samuel Peter.

Anthony Joshua, mam nadzieję że dotrzyma słowa i skasuje Puleva, jakoś nie widzę tej kluchy jako MŚ.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-10-2020 16:15:45 
W sumie to Yoka powinien brać tę walkę.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-10-2020 16:23:38 
Sokołowskiemu trzeba gratulować odwagi, bo podejmuje się walk z bardzo mocno bijącym i rywalami. Kossobucki, a teraz Wychryst, który niedawno kogoś bardzo ciężko znokautował.

Piątek zbudował sobie ładny bilans i teraz w wieku 47 lat zaczyna go sprzedawać. Jak wytrzyma cały dystans z Demirezenem, to będzie miał kolejnych klientów.

Yoka vs Milas - fajne zestawienie, ale wątpię, żeby doszło do skutku.

McKean jako rywal dla Fury'ego byłby całkiem ciekawy. Przynajmniej zobaczylibyśmy, ile jest wart.

Nie wiem, czy Machmudow ma mocną szczękę, ale w oczy rzuca się jego inna bokserska zaleta, a mianowicie mała głowa, którą dziwnie potrząsa po swoich akcjach.

Jeżeli Joshua będzie w formie z walk z Ruizem, to Pulew go załatwi. Bułgar to kawał solidnego boksera HW.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-10-2020 19:06:04 
"Jeżeli Joshua będzie w formie z walk z Ruizem, to Pulew go załatwi. Bułgar to kawał solidnego boksera HW"

Zlituj się facet. Czy to nie ty pisałeś że Adamek przegrał z Vitalijem we Wrocławiu bo temu pomogły "siły nieczyste"

Pomyśl zanim coś pierdzielisz bo aż żal czytać...

Co do AJ-a to ciekawostką może być to że facet chyba lubi być spompowany i dobrze się prezentować bo na ostatnim materiale wydaje się być nabity jak za najlepszych czasów. Wagę więc ścinał specyficznie na Ruiza raczej bo wygląda mi na solidne 110 plus teraz
https://www.youtube.com/watch?v=w2Bg5GoHvAY
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-10-2020 20:03:41 
@Blackdog
Jeżeli nie rozróżniasz żartu lub ironii od poważnych stwierdzeń, to szczerze współczuję. Może powinieneś pooglądać takie amerykańskie filmy, w których dają znać, kiedy się trzeba śmiać.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 19-10-2020 21:19:32 
Up
Może i mam z tym problem. Mam więc nadzieję że pisząc o "formie z Ruiza" mającej zapewnić Pulevowi zwycięstwo żartowałeś człowieku...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.