DUŻE WYZWANIE PRZED SYNEM LEGENDY NA GALI WHYTE vs POWIETKIN II

Ciekawą walkę zobaczymy 21 listopada na gali Dillian Whyte vs Aleksander Powietkin II. Rękawice skrzyżują syn legendarnego, byłego mistrza świata Nigela Benna, rywalizujący w wadze półśredniej Conor Benn (16-0, 11 KO) i niedawny rywal znakomitego Shawna Portera, mający polskie korzenie Niemiec Sebastian Formella (22-1, 10 KO).

POWIETKIN vs WHYTE II: SASZA CHCE POWTÓRZYĆ SPEKTAKULARNY NOKAUT >>>

Formella przegrał w sierpniu z Porterem - byłym czempionem i zawodnikiem ścisłej światowej czołówki - wszystkie odsłony dwunastorundowej konfrontacji, ale dysponuje dobrą obroną i pracą nóg, jest wysoko notowany i będzie zdecydowaniem najtrudniejszym rywalem Benna w jego dotychczasowej karierze. 24-letni Brytyjczyk ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku, pokonując przed czasem Steve'a Jamoye. 

- Formella to zawodnik światowej klasy. Wygrana będzie więc mocnym komunikatem dla moich krytyków, a także wiadomością wysłaną światu. Chcę wejść na globalną scenę. Z zewnątrz może to wyglądać na ogromny przeskok w klasie rywala, ale pracowałem podczas pandemicznej przerwy niezwykle ciężko. Wejdę do ringu, by zniszczyć Formellę, chcę wygrać w stylu godnym rodziny Bennów - powiedział ''Niszczyciel'' z Essex.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-10-2020 21:27:57 
Formella jest dużo lepszy od Benna, ale nie ma nokautującego ciosu, więc musi wygrać zdecydowanie, żeby uniknąć wałka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.