ŁOMACZENKO vs LOPEZ: AMERYKAŃSCY TRENERZY STAWIAJĄ NA UKRAIŃCA

Mistrz świata WBC, WBO i WBA wagi lekkiej, Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 KO) zmierzy się z mistrzem IBF Teofimo Lopezem (15-0, 12 KO) już w tą sobotę w Las Vegas. Wszyscy amerykańscy trenerzy przepytani przez portal Fighthype stawiają na zwycięstwo genialnego Ukraińca.

'ŁOMACZENKO NIE POPEŁNIA DWA RAZY TEGO SAMEGO BŁĘDU' >>>

Freddie Roach: stawiam na Łomaczenkę, Lopez bardzo mocno bije, więc ma szansę punchera, ale jeżeli ktoś jest tak nieuchwytny i ma tak dobrą defensywę jak Łomaczenko, to bardzo ciężko mocno trafić. 

Ronnie Shields: Łomaczenko jest bardzo trudny do pokonania. Nie analizowałem tej walki dokładnie, ale patrząc na doświadczenie Ukraińca na amatorskim i zawodowym ringu... Może ktoś go pokona, ale raczej, gdy Wasyl się zestarzeje.

Robert Garcia: myślę, że Łomaczenko wygra na punkty, ale Teofimo ma wszystko, by wygrać. To będzie absolutnie kozacka walka.

Joel Diaz: nie jest to dla mnie interesująca walka. Stosunkowo mało ludzi zna Łomaczenkę i Lopeza, to się dobrze nie sprzeda. Ale przede wszystkim Lopez jest za młody. To wspaniały zawodnik, ma umiejętności i moc. Ale Łomaczenko ma doświadczenie i tworzy znakomite kąty ataku. Ma wszystko, by sfrustrować Lopeza. Dla Teofimo nie będzie to jednak problem. Przegra z najlepszym, choć powinien dłużej poczekać.

Bill Haney: to wspaniała walka, starcie dwóch bokserskich rodzin. Duży szacunek dla Lopeza i jego ludzi za podjęcie takiego wyzwania. Wprawdzie na sparingach Teofimo nie zdołał dotknąć mojego syna (Devina Haneya - przyp.red.), ale miał szansę przekonać się, jak wygląda walka z zawodnikiem obdarzonym elitarną szybkością. Stawiam w walce z Lopezem na Łomaczenkę, ale tylko ze względu na jego narożnik. Jeżeli team Lopeza odzyskał dawną energię, będzie bardzo groźny.

Jorge Capetillo (cutman będący blisko teamu Lopeza): jeżeli Teofimo wejdzie do ringu odpowiednio przygotowany, może skończyć walkę, znam jego moc w pięści. Jest większa niż moc Jorge Linaresa, choć on jest trochę szybszy niż Teofimo. Widziałem z bliska walkę Linares vs Łomaczenko. Widziałem, jak Łomaczenko padał. Lopez ma świetną pracę nóg i może znaleźć właściwy kąt uderzenia. Musi jednak atakować korpus, inaczej w drugiej połowie pojedynku Łomaczenko zdobędzie przewagę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-10-2020 17:45:54 
Tu akurat nie będę oryginalny Łomaczenko to klasa sama w sobie, a styl jaki prezentuję jest wybitnie trudny do ogarnięcia przez oponentów.Lopez to młody wilk ze sporą eksplozywnością, oczywiście mając silny cios i lubując się w kontr-boksowaniu zawsze ma szanse, ale niewątpliwie porażka Ukraińca w mojej opinii nie wchodzi w rachubę, po pierwsze doświadczenie na najwyższym szczeblu jest po jego stronie, umiejętności również, kwestia tego jak zachowa się Teofimo, gdy nie będzie w stanie za wiele zrobić.Frustracja spowodowana kompletną niemocą potrafi doprowadzić do klęski(Walters/Rigondeaux):))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.