NAJBARDZIEJ SZALONE WEJŚCIE (WLOT) DO RINGU W HISTORII?

To samolot, nie, to ptak, nie, to... Denis Berinczyk (14-0, 8 KO). Ukrainiec umiejętności ma bardzo duże, przejdzie chyba jednak do historii jako ten, który w najbardziej spektakularny sposób wyszedł, a w zasadzie wleciał, do ringu.

32-letni Ukrainiec zdobywał srebrne medale Mistrzostw Świata (2011) oraz Igrzysk Olimpijskich (2012). Pięć lat temu rozpoczął zawodową karierę zawodową i póki co pozostaje niepokonany. Wczoraj odprawił w siódmej rundzie przez TKO Viorela Simiona (22-4, 9 KO), który dotąd przegrywał tylko z wielkimi postaciami boksu - Lee Selbym, Scottem Quiggem i Shakurem Stevensonem.

Berinczyk (WBO #4) nacierał na rywala od pierwszego gongu i w szóstej rundzie go przełamał. Wtedy zabrakło mu jeszcze czasu, ale dzieła zniszczenia dokończył w siódmej odsłonie. Obronił tym samym pas WBO International w wadze lekkiej.

Na rozpisce doświadczony i ceniony Maks Bursak (37-6-2, 16 KO) ograł do jednej bramki na dystansie ośmiu starć Dmytro Semernina (14-7-1, 8 KO).

Berinczyk znany jest z efektownych wejść do ringu. Poniżej przypominamy Wam dwie wcześniejsze walki, a w zasadzie jego podróże z szatni do ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 09-10-2020 13:33:18 
Na więźnia to się chyba ze szpikulą nie konsultował? Boks to nie WWE i niech tak pozostanie, fajnie jak pojawi się jakiś showmen ale to wejście z Hannibalem Lecterem tchnie tandetą - to jak groźnie miałby wchodzić Art Beterbiev? Chyba, że chce mieć w razie czego wymówkę tak jak Wilder - jakiś za ciężki łańcuch, zwichnięcie kostki przy lądowaniu itp.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-10-2020 14:06:27 
Latającym dywanem pod dachem hali wlatywał do ringu Prince Nassem Hamed...

No to ciekawie...
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 09-10-2020 15:54:42 
Szczerze? Zupełnie mnie to nie grzeje. I wolałbym, żeby elementy wrestlingu nie pojawiały się w zawodowym boksie. Wystarczy, że dwóch facetów przy jakiejś muzyce wejdzie do ringu i da fajną walkę. Tylko tyle i chyba... aż tyle. Kostiumy? Liny? Klatki? Błazenada. A potem wychodzi taki Wilder i marudzi, że strój klauna jaki włożył do tego wychodzenia był za ciężki...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-10-2020 18:05:35 
Mógł się przebrać za szczepionkę unicestwiającą Koronawirusa w ringu:)To dopiero byłoby na czasie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.