ŁOMACZENKO O OBIETNICACH LOPEZA: TO TYLKO GADANIE, NIC NIE ZNACZY

W przyszłą sobotę mega walka na szczycie wagi lekkiej pomiędzy dwoma mistrzami. W pełnej unifikacji zmierzą się Wasyl Łomaczenko (14-1, 10 KO) i Teofimo Lopez (15-0, 12 KO). Emocje rosną!

Młody bombardier z Brooklynu, który dzierży pas IBF, zapowiada efektowny nokaut na faworyzowanym Ukraińcu. Ten jednak nic nie robi sobie z uszczypliwości Amerykanina.

- Lopez opowiada, że mnie znokautuje, słyszałem jednak już wiele razy takie zapowiedzi. To naprawdę nic nie znaczy. W ringu nie myśli się już o tym co było mówione i co się obiecywało. To tylko słowa, nic więcej. Zobaczymy co wydarzy się już w trakcie walki. On nazywa mnie starym lwem, ale mam dopiero trzydzieści dwa lata. Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak się prowadzisz w życiu. Niektórzy są już staruszkami w wieku trzydziestu lat, ja jednak czuję się wciąż młody i w szczycie kariery - mówi "Matrix" pytany o różnicę wieku.

- On ma dobry cios, jest szybki i sprytny w ringu, zobaczymy co z tego wyjdzie. Moim celem jest zdobycie ostatniego z pasów wagi lekkiej. A kiedy już to zrobię, zobaczymy jak ułoży się sytuacja. Być może wrócę w dół do kategorii super piórkowej, na pewno wybiorę najlepszą dla mnie opcję - dodał Łomaczenko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 08-10-2020 23:46:05 
Bedzie ostra walka. Obaj szybcy, Lopez zadziorny, ach ta aztecka szkola walki...NA pewno nie bedzie to spacerek dla Matrixa.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 09-10-2020 08:55:57 
I bardzo dobrze, że nie będziemy oglądać spacerku Matrixa.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 09-10-2020 10:56:11 
Bedziemy ogladac spacerek dla Matrixa
 Autor komentarza: Mike555
Data: 09-10-2020 16:42:15 
Lopez akurat jest przykładem naturalnego, młodego talentu oraz wykańczania rywali w stylu, w jakim powinno się ich wykańczać, chcąc pokazać swoją wartość ( w przeciwieństwie do naszych dzielnych prospektów). Lopez to nie byle osiłek spod budki z piwem, zmierzy się jednak z doskonałym technikiem i taktykiem. Z całą pewnością nie będzie to łatwy pojedynek dla Łomaczenki, a wynik dla mnie jest sprawą otwartą, zwłaszcza biorąc pod uwagę siłę ciosu Lopeza.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-10-2020 18:17:17 
Szykuje się kapitalna walka, obaj grzeszą sprawnością, jeden pomyka na rękach, a drugi robi salta.Łomaczenko to umiejętności nie z tej planety i od Roya Jones'a jr. takiego pięściarza na oczy nie widzieliśmy, z kolei Lopez to utalentowany puncher, tylko czy, aby na tyle,by sprawić olbrzymią niespodziankę, która odbije się wielkim echem w świecie boksu.Moim skromnym zdaniem jeszcze nie tym razem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.