WALKA GARCIA vs SPENCE JR PRZENIESIONA NA 5 GRUDNIA

Trwa bezsensowna walka o kibica. Najgorsze jest to, że stracą na tym właśnie kibice. Walka Errola Spence'a Jr (26-0, 21 KO) z Dannym Garcią (36-2, 21 KO) na szczycie wagi półśredniej przeniesiona z 21 listopada na 5 grudnia.

Wcześniej platforma streamingowa DAZN ogłosiła, że 5 grudnia dojdzie do starcia Luke'a Campbella (20-3, 16 KO) z Ryanem Garcią (20-0, 17 KO). Obie strony pójdą na wymianę ciosów...

Spence Jr będzie bronił pasów WBC i IBF wagi półśredniej. Gala odbędzie się w AT&T Stadium w Arlington w Teksasie. Do hali zostanie wpuszczona ograniczona liczba kibiców. A kto nie załapie się na bilety, będzie mógł oglądać to wydarzenie w systemie PPV.

- Powrót na oczach moich kibiców to jak spełnienie marzeń. Motywacji dodaje mi także fakt, że zawalczę z wielkim mistrzem jakim jest Danny. Ludzie są ciekawi mojej formy, lecz będę przygotowany na sto procent. Nie mogę się już doczekać - mówi Spence Jr.

- To mega walka, a dla mnie szansa, by powrócić na szczyt i odzyskać mistrzowskie tytuły. Treningi i sparingi idą naprawdę dobrze, jestem naprawdę dobrze przygotowany - zapewnia Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 09-10-2020 18:21:58 
Lepiej szóstego,któryś z głównych bohaterów dostałby prezent na Mikołaja:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.