RANKING IBF: SPORY AWANS 'DIABLO' WŁODARCZYKA

Federacja International Boxing Federation uaktualniła swój ranking obejmujący wrześniowe walki. Polskę reprezentują tylko dwaj zawodnicy.

Kamil Szeremeta (21-0, 5 KO) - obowiązkowy pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej, pozostaje oczywiście najwyżej notowanym zawodnikiem w tym limicie. Za kilka tygodni mistrzowskie starcie z Giennadijem Gołowkinem!

Drugim naszym przedstawicielem jest Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO), który pomimo braku aktywności podskoczył aż o cztery oczka i w kategorii cruiser zajmuje piąte miejsce. Dodajmy, że pierwsze dwie lokaty są nieobsadzone, więc "Diablo" jest tak naprawdę trzeci. Wyprzedzają go jedynie Kevin Lerena oraz Jai Opetaia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-10-2020 14:04:33 
Ranking tworzony chyba za pomocą kryształowej kuli u wróżki Genowefy.Włodarczyk miał swoje pięć minut,kiedy został Mistrzem świata, a jego walki z Rossitto, dwie pierwsze z Fragomenim, oraz z Czakijewem na pewno zostaną zapamiętane, jednak patrząc na styl prowadzenia pojedynków w szczególności w drugiej części kariery nie jest to bokser, który porywał tłumy, a ostatnie walki usypiają lepiej niż Melatonina w tabletkach.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 07-10-2020 17:26:52 
Ja cię kręcę już pewnie promotor zaciera ręce i da kogoś dla Krzyśka z pierwszej 15 może 20 i zaraz będzie obowiązkowym pretendentem spiesz się Wasyl śpiesz bo ci kasa sprzed nosa spierd..i
 Autor komentarza: gerlach
Data: 07-10-2020 19:46:59 
"Dodajmy, że pierwsze dwie lokaty są nieobsadzone"... to kuzwa co, Wlodar unosi sie na niewidzialnych nitkach? :))) Kosmos IBF
 Autor komentarza: gerlach
Data: 07-10-2020 19:48:14 
Woldar mistrzowska taktyka, bez walk idzie w gore. I tak sie powinno uprawiac sport (pisze to bez ironii, bo chlopak sie w zyciu napocil juz sporo)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-10-2020 20:24:07 
No właśnie, co się dzieje z Diabłem, zapadł w sen zimowy?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.