OFICJALNE OGŁOSZENIE GALI JOSHUA vs PULEW W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Szef grupy Matchroom, Eddie Hearn ujawnił, że zawarto ostateczne porozumienie w sprawie warunków organizacji walki o pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (23-1, 21 KO) i Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO). Pojedynek ma zostać oficjalnie ogłoszony w przyszłym tygodniu, odbędzie się 12 grudnia.

JOSHUA vs PULEW: JOE JOYCE JEDNYM ZE SPARINGPARTNERÓW MISTRZA >>>

Wraz z walką Joshua vs Pulew może zostać ogłoszona inna mistrzowska walka grudniowej gali - Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) vs Lawrence Okolie (14-0, 11 KO), czyli starcie o wakujący pas WBO wagi cruiser. Gala dojdzie do skutku bez względu na to, czy brytyjski rząd zgodzi się na wpuszczenie kibiców na trybuny. Obecnie nie jest to możliwe, gdyż pandemia koronawirusa znów sieje na Wyspach spustoszenie. Wciąż zresztą nie wiadomo, gdzie odbędzie się gala Joshua vs Pulew. Pierwotnie planowany Londyn nie jest już według Hearna jedyną możliwą lokalizacją,

Przypomnijmy, że Eddie Hearn przebywa obecnie na kwarantannie, gdyż jest zakażony koronawirusem. Brytyjczyk przechodzi chorobę łagodnie, tak przynajmniej wynika z informacji, jakie przekazał. Na razie został w piątek odizolowany od społeczeństwa na 10 dni. W organizmach pozostałych osób testowane przed dzisiejszą galą nie wykryto COVID-19.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.