SHAWN PORTER: DEMETRIUS ANDRADE WYGRYWA Z JERMALLEM CHARLO

Mistrz świata WBC wagi średniej, Jermall Charlo (31-0, 22 KO) uważa się za najlepszego zawodnika wagi średniej, a sobotnie zwycięstwo nad Siergiejem Derewianczenką potwierdziło dla wielu jego pozycję. Tymczasem były mistrz wagi półśredniej Shawn Porter (31-3-1, 17 KO) widzi mistrza WBO Demetriusa Andrade'a (29-0, 18 KO) w roli zawodnika, który pokona Charlo w ewentualnej konfrontacji.

JERMALL CHARLO: JESTEM NUMEREM JEDEN NA ŚWIECIE W WADZE ŚREDNIEJ >>>

- Chciałbym zobaczyć walkę Demetriusa Andrade'a z Jermallem Charlo w wadze średniej. W tej chwili bracia Charlo są numerami jeden wagi junior średniej i średniej. Walcząc z braćmi, trzeba ich zmusić do myślenia i do tego, żeby musieli się ruszać. Myślę, że ''Boo Boo'' Andrade to ten typ gościa, który potrafi zarówno pracować na nogach, jak i bić się cios za cios - powiedział Porter.

- Andrade jest gościem o stosunkowo największym zasięgu w boksie, a do tego jest mańkutem. Charlo musiałby się przygotować na bardzo wiele elementów w walce z ''Boo Boo''. Zapewne dlatego Jermall nie wymienia imienia Andrade. Wie, że to jest trudna walka. Patrzy na to biznesowo. Każdy już teraz wie, z kim opłaca się walczyć, a z kim nie. Andrade nie jest w tym momencie dobrą opcją biznesową (warto dodać, że Andrade współpracuje z platformą DAZN, a Charlo z projektem PBC, co dodatkowo utrudnia organizację ich starcia - przyp.red.) - dodał ''Showtime''.

- Gdyby walczyli, stawiałbym na Andrade'a. Zasięg, mobilność, aktywność, siła, inteligencja ringowa. Myślę, że ''Boo Boo'' wygrywa z Charlo. Rozmawiałem z trenerem od przygotowania fizycznego Larrym Wade'em i powiedział mi, że Andrade ma w sobie odpowiednią moc, by wygrać. Jest gotowy (...) - podsumował temat Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.