NA ŻYWO: MISTRZOSTW MAŁOPOLSKI - FINAŁ

Pięściarskie zakończenie weekendu - nadajemy z Krakowa, gdzie rozpoczęły się finałowe starcia Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim (18-20.09.2020) Nowa Huta, Ptaszyckiego 4.

Zestawienie walk finałowych (20.09.2020) godz. 12:00
1 walka w kategorii 60kg Senior
Monika Puzio (BKS Smok Zabierzów) vs Wioleta Teichmann (Nowohucki Klub Bokserski) PKT 2-1

Monika Puzio (BKS Smok Zabierzów) vs Wioleta Teichmann (Nowohucki Klub Bokserski)

2 walka w kategorii 52kg Młodzik
Dawid Orzech (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Szymon Gibek (Hutnik Kraków) RSC1

Dawid Orzech (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Szymon Gibek (Hutnik Kraków)

3 walka w kategorii 59kg Młodzik
Alan Saternus (Akademia Bokserska Libiąż) vs Wiktor Łapczynski (Hutnik Kraków) RSC1

Alan Saternus (Akademia Bokserska Libiąż) vs Wiktor Łapczynski (Hutnik Kraków)

4 walka w kategorii 63kg Młodzik
Bartłomiej Środa (Akademia Bokserska Libiąż) vs Kacper Kadłuczka (TS Wisła Kraków) PKT 3-0

Bartłomiej Środa (Akademia Bokserska Libiąż) vs Kacper Kadłuczka (TS Wisła raków)

5 walka w kategorii 72kg Młodzik
Oliwier Pawlina (Hutnik Kraków) vs Igor Pyclik (TS Wisła Kraków) PKT 0-3

Oliwier Pawlina (Hutnik Kraków) vs Igor Pyclik (TS Wisła Kraków)

6 walka w kategorii 60kg Kadet
Jakub Ciuruś (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Rafał Piotrowski (PTB Tiger Tarnów) RSC3

Jakub Ciuruś (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Rafał Piotrowski (PTB Tiger Tarnów)

7 walka w kategorii 63kg Kadet
Oskar Korzym (Kocemba boxing) vs Adam Mus (BBB Serca Krakowa) PKT 3-0

Oskar Korzym (Kocemba boxing) vs Adam Mus (BBB Serca Krakowa)

8 walka w kategorii 80kg Kadet
Wiktor Śliwa (Gota Underground) vs Krystian Krajewski (PTB Tiger Tarnów) RSC1

Wiktor Śliwa (Gota Underground) vs Krystian Krajewski (PTB Tiger Tarnów)

9 walka w kategorii +80kg Kadet
Maksymilian Kula (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Antoni Zoremba (BKB Magic Boxing Brzesko) PKT 3-0

Maksymilian Kula (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Antoni Zoremba (BKB Magic Boxing Brzesko)

10 walka w kategorii 64kg Junior
Dominik Nowak (PTB Tiger Tarnów) vs Ilia Bader (BBB Serca Krakowa) RSC1

Dominik Nowak (PTB Tiger Tarnów) vs Ilia Bader (BBB Serca Krakowa)

Przerwa techniczna 30 minut

11 walka w kategorii 75kg Junior
Krzysztof Polakiewicz (Gota Underground) vs Michał Baranek (BBB Serca Krakowa) RSCI2

Krzysztof Polakiewicz (Gota Underground) vs Michał Baranek (BBB Serca Krakowa)

12 walka w kategorii 81kg Junior
Maciej Kosiński (Nowohucki Klub Bokserski) vs Bruno Potok (PTB Tiger Tarnów) PKT 3-0

Maciej Kosiński (Nowohucki Klub Bokserski) vs Bruno Potok (PTB Tiger Tarnów)

13 walka w kategorii 56kg Senior
Danil Bilichenko (Gota Underground) vs Serhij Kishko (BKS Smok Zabierzów) RSC2

Danil Bilichenko (Gota Underground) vs Serhij Kishko (BKS Smok Zabierzów)

14 walka w kategorii 60kg Senior
Mateusz Piech (Hutnik Kraków) vs Jarosław Iwanow (TS Wisła Kraków) RSC3

Mateusz Piech (Hutnik Kraków) vs Jarosław Iwanow (TS Wisła Kraków)

15 walka w kategorii 69kg Senior
Tomasz Wyka (Nowohucki Klub Bokserski) vs Kacper Leżański (TS Wisła Kraków) PKT 3-0

Tomasz Wyka (Nowohucki Klub Bokserski) vs Kacper Leżański (TS Wisła Kraków)

16 walka w kategorii 75kg Senior
Filip Ptasiński (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Mateusz Pawłowski (Nowohucki Klub Bokserski) PKT 0-3

Filip Ptasiński (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Mateusz Pawłowski (Nowohucki Klub Bokserski)

17 walka w kategorii 81kg Senior
Klemens Szczepanik (Hutnik Kraków) vs Dawid Derewecki (Hutnik Kraków) WO

Klemens Szczepanik (Hutnik Kraków) vs Dawid Derewecki (Hutnik Kraków)

18 walka w kategorii 91kg Senior
Piotr Pisarczyk (Hutnik Kraków) vs Mateusz Kowalczyk (Desant Kraków PKT 2-1

Piotr Pisarczyk (Hutnik Kraków) vs Mateusz Kowalczyk (Desant Kraków)

19 walka w kategorii +91kg Senior
Paweł Głąb (Nowohucki Klub Bokserski) vs Bartłomiej Guzik (TS Wisła Kraków) RSC1

Paweł Głąb (Nowohucki Klub Bokserski) vs Bartłomiej Guzik (TS Wisła Kraków)

Hala widowiskowo sportowa Suche Stawy - Kraków

Edmunt Kubisiak odbudował ducha dyscypliny w Małopolsce - nagroda od przyjaciół

Puchary i medale Mistrzostw Małopolski w Boksie Olimpijskim Nowa Huta

Mistrzostwa Małopolski 2020 Wyka Tomasz Mistrzem

Najlepszy klub Mistrzostw Małopolski 2020 Nowa Huta - Suche Stawy - Kraków

Wspólne zdjęcie na zakończenie Mistrzostw Małopolski 2020 Nowa Huta

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.