AWANTURA W SIECI PO GEJOWSKIM ŚLUBIE BRATA TONY'EGO BELLEW

Były mistrz świata wagi cruiser, Tony Bellew został zaatakowany w mediach społecznościowych po tym, jak zamieścił zdjęcia ze ślubu swojego brata Liama z jego partnerem. Bokser zaprezentował się wraz z żoną w tęczowych barwach społeczności LGBT, co wywołało niechęć części komentujących.

- Bóg stworzył Adama i Ewę, nie Liama i Steve'a - oto treść jednego z wpisów. Pojawiły się również nawoływania do bojkotu pięściarza.

- Mój brat jest szczęśliwy i nie robi nikomu krzywdy - napisał Brytyjczyk w odpowiedzi na jeden z ataków, a innego ''hejtera'' potraktował w bardziej dosadny sposób. 

- Pamiętaj, że nie prosiłem nikogo o śledzenie mnie ani o pisanie komentarzy, więc się odpierdol - stwierdził ''Bombardier'' z Liverpoolu.

Co ciekawe, Bellew i jego żona Rachael byli w przeszłości oskarżani o homofobię. I o ile zdjęcie boksera na tle homofobicznego napisu można jeszcze było uznać ze kiepski żart lub nieporozumienie, to już zachowanie żony po walce męża z Aleksandrem Usykiem w 2018 roku trudno usprawiedliwić. Wyzywała ona wtedy ochroniarzy od ''jebanych pedałów''.

Zamieszanie po zdjęciach Bellew wciąż się tli, tymczasem gratulacje zdążyli złożyć pięściarzowi i jego bratu ludzie z bokserskiego środowiska, m.in. Enzo Maccarinelli, Dillian Whyte i David Coldwell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-09-2020 20:19:55 
Tak to jest jak ktoś niema własnego życia i musi komentować co robią inni. Jak dla mnie Bellew mógł iść na ten ślub nawet nago i do póki jako osoba publiczna nie nawołuje do propagowania i nie promuje jakiejkolwiek mniejszości to mnie to nie interesuje. Sama tęczowa maska jeszcze o niczym nie świadczy, jak zacznie publicznie nawoływać do gejostwa, zmiany płci czy innych fanaberii to wtedy się posypią gromy....
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-09-2020 21:00:32 
Kto wie, może Tony nas przygotowuje na wielki powrót, ale wcześniej zmiana płci i podbój damskiego boksu:)
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 18-09-2020 22:38:50 
Określenie typu homofobiczny to przykład nowomowy wprowadzanej przez lobby LGBT i oznaka, że uległo się już ich propagandzie.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 18-09-2020 22:50:57 
Up

100% racji to jest wręcz używając tych samych argumentów hetorofobia
 Autor komentarza: DragonWingsBreaker
Data: 18-09-2020 23:56:38 
"Określenie typu homofobiczny to przykład nowomowy wprowadzanej przez lobby LGBT i oznaka, że uległo się już ich propagandzie".

Podobne bzdury mówili i mówią rasiści. Prędzej czy później w Polsce również wprowadzone zostaną równe prawa dla osób LGBT. Żadne wycie i kłamstwa o lobby homoseksualnym chcącym seksualizować i gwałcić dzieci tego nie zmieni, homoseksualizm nie jest chorobą i potwierdzają to badania naukowe, nie ma też żadnego związku z pedofilią. Oczywiście póki co prawicowy obóz polityczny, który jest przy władzy wykorzystuje nastroje homofobiczne w imię własnych partykularnych interesów i podsyca nienawiść do LGBT (w zasadzie w wymyśloną na ten użytek ideologię LGBT, bo nawet oni nie atakują bezpośrednio homoseksualizmu), ale to łabędzi śpiew. Dzisiaj w środowisku ludzi na poziomie bycie homofobem jest obciachem.
 Autor komentarza: duzygejowatychlopiec
Data: 19-09-2020 00:01:45 
Większość skrajnych nacjonalistów to skrytogeje ;] Wiadomo nie od dziś że "najciemniej pod latarnią" A swoją drogą, jak państwem może rządzić ktoś kto nie ma doświadczenia choćby w rządzeniu własną rodziną z racji...orientacji? ;] rap rap
 Autor komentarza: astarte
Data: 19-09-2020 00:07:43 
i bardzo dobrze, ze wsparl brata oraz sie pokazal na tym slubie. a co innego mialby zrobic?

nie wiem skad ten hejt w sieci, tzn domyslam sie, ze sporo homofobow interesuje sie boksem, tym bardziej jest mi milo, ze czuja w koncu to czego tak bardzo nienawidza, czyli kija w dupie. choc kto wie, moze lubia :D
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-09-2020 00:11:19 
@narodowiec
dokładnie, warto też zauważyć jak zmanipulowano definicje tolerancji. Teraz jeżeli powiesz, że telorujesz ideologie LGBT to niemal każdy uzna, że jesteś jej zwolennikiem/wyznawca/udzielasz aprobaty, co jest oczywistym przekłamaniem.

Co do samej sytuacji Bellew - to temat z pudelka ;) tak czy owak jego zachowanie wydaje sie byc racjonalne. komentarz o adamie i ewie skwitowalbym wlasnie tekstem w stylu "to sprawa mojego brata, peace", a w przypadku jakis wrzutow czy bojkotowania kazalbym im sie odpierdolic :D

A co do nazwania kogos jebanym pedalem to ... smiech na sali. Nie wiem jak w uk ale w PL to raczej pospolita obelga niekoniecznie kierowana do homoseksualistow, a samo 'pedal' nie od zawsze bylo uznawane za jakies silnie obrazliwe. Ale takich czasów dozylismy, ze murzyna nie mozna nazwac murzynem (chyba, że sam jestes murzynem to możesz go nazwać czarnuchem), a całowanie kobiety w ręke jest czymś niewskazanym (zwłaszcza w czasach poteżnej zarazy, która dziesiątkuje społeczeństwa)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 19-09-2020 00:57:52 
Liczba heteroseksualnych mężczyzn, którym wadzi gejowski ślub brata boksera wynosi równe zero. Jak zawsze, lament podnoszą wyłączni ci, którzy mają ze swoją seksualnością problem.

A przecież to Anglia, daleko bardziej rozwinięty cywilizacyjnie kraj.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 19-09-2020 09:49:48 
Ideologia LGBT to wymysł? To w takim razie czym jest pogląd, że człowiek może sam wybrać sobie płeć. Jeżeli w Polsce przyjmiemy, że tak powinno być, to następnego dnia ogłaszam się kobietą i domagam się emerytury od 60 lat.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-09-2020 10:35:24 
Dla mnie rodzina to chłop + baba + dzieci. Tak zostałem wychowany i tak samo wychowam swoje dzieci..Mogę być przez lewactwo nazywany homofem, leję na to. Do zwykłych gejów i lesbijek nic nie mam, niech sobie żyją, wspieraja się czy kochają się. Ich sprawa. Ale do pedałów i dziwadeł już ten cwaniaczek Michał (lewacki bohater margot) i inne kolorowe papugi łażące na różnego rodzaju marsze równości lub siedzące na balkonach i klepiących sie po jajach przy małych dzieciach już mam.
 Autor komentarza: staszek203
Data: 19-09-2020 12:11:01 
DragonWingsBreaker jesteś zbyt ograniczony żeby to pojąć. Zawsze takie lewackie przygłupy używają tych samych żałosnych argumentów o nazistach o faszystach etc etc. Co do samego Bellew nie uważam, że zrobił coś złego bo to w końcu jego brat jest choć takie lansowanie na siłę tych tęczowych symboli jest słabe.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 19-09-2020 20:01:33 
Jak tak odwoływać się do tradycji to i też to tego co naturalne. A co występuje w naturze? Zachowania homoseksualne - tak, zmiana płci - tak (gynogeneza), celibat - NIE! Bo to wymysł, który miał na celu nierozpraszanie majątku kościelnego (poprzez dziedziczenie).I co robią Ci co oficjalnie praktykują celibat? Same dobre rzeczy? Odwoływanie się do tradycji? Rodziny? Morawiecki - historyk jeszcze niedawno twierdził, że jesteśmy dziedzicami kultury greckiej. A co starożytni grecy robili? Tam to dopiero była tęczowa rewolucja i jakoś świat nie upadł.Podupadł dopiero jak nastało średniowiecze, gdzie rządzili ci wszyscy święci, tradycyjni, bogobojni dobrze palący książki i niewinne kobiety. Święty Pachomiasz niszczył greckie gimnazjony i miejsca igrzysk tak samo jak w XXI wieku talibowie niszczyli olbrzymie, zabytkowe buddyjskie posągi. Palenie książek Chorego Portiera w Polsce tez niedawno miało miejsce. Pytam się gdzie jest zagrożenie? W paru gejach i lesbijkach paradujących w tęczowych barwach? Czy w tej świętoszkowatości?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.