CHARLES MARTIN ZAPOWIADA POWRÓT NA TRON WAGI CIĘŻKIEJ

Charles Martin (28-2-1, 25 KO) zdobył w styczniu 2016 roku wakujący tytuł mistrza świata IBF wagi ciężkiej, pokonując Wiaczesława Głazkowa. Trzy miesiące później Amerykanin stracił pas w walce z Anthonym Joshuą, a teraz zapowiada powrót na tron. 

''Prince Charles'' jest obecnie wysoko wysoko notowany w rankingach (drugi w IBF, szósty w WBA i trzynasty w WBC) i spogląda w kierunku rewanżu ze swoim brytyjskim pogromcą lub ponownego starcia o wakujący tytuł. 

- Charles stoczy do końca roku walkę na podtrzymanie formy, a my będziemy spoglądać na to, co stanie się pod koniec grudnia w walce Anthony'ego Joshuy z Kubratem Pulewem. Jeżeli do tej walki nie dojdzie, Charles będzie gotowy na stoczenie walki o wakujący tytuł. On jest czarnym koniem wagi ciężkiej. Ludzie w Wielkiej Brytanii mogą go skreślać, ale on udowodni, że się mylili i zostanie dwukrotnym czempionem królewskiej dywizji - powiedział menadżer Martina, Mike Borao.

- Możecie chwalić Joshuę ile chcecie, ale co się stało, kiedy opuścł swoją strefę komfortu? Został pobity. On nie potrafi przetrwać trudnych momentów. Po prostu pada. Nie udowodnił tego, co chciał. Próbował być drugim Tysonem, zaimponować amerykańskim fanom, ale mu się nie udało. On boi się przyjąć cios, a jeśli wierzyliście, że się pozbiera i odzyska tytuły (to udało się AJ'owi w grudniu zeszłego roku, gdy pokonał swojego czerwcowego pogromcę Andy'ego Ruiza Juniora w rewanżu - przyp.red.), to powinniście też wierzyć w mój powrót na szczyt - twierdził niedawno człowiek, który przed walką z Joshuą mówił, że ''chodzi po tej planecie jak Bóg''. Po porażce z AJ'em stoczył sześć walk, jedyną porażkę w tym okresie poniósł w walce z Adamem Kownackim. Natomiast ostatni dotychczas pojedynek Martina to zwycięstwo przed czasem nad Geraldem Washingtonem na lutowej gali Fury vs Wilder II.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-09-2020 18:11:40 
Martin musi przestać smażyć sobie mózg tym gównem które pali. AJ w walce z nim wyprowadził 2 ciosy z czego jeden go przewrócił a drugi znokautował, co znów pokazało że był mistrzem z przypadku.
Martin to zawodnik na zapleczu czołówki i tam może dawać wyrównane walki, ale powrotu na tron mu nie wróżę. Prędzej spodziewałbym się tam naszego Puchatka niż Martina po raz drugi.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-09-2020 18:12:57 
Upalony Krzyś w "formie"
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-09-2020 18:13:53 
Karol, mój błąd..
 Autor komentarza: Marduk
Data: 15-09-2020 18:21:19 
Niech go jakiś Whyte/Ortiz/Povietkin/Hunter/Parker zweryfikuje, bo już nie mogę tego słuchać.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 15-09-2020 18:33:21 
Ludzie, trochę wiary w drugiego człowieka!

Ja wierzę, że Martin może ponownie zdobyć tytuł. Mało tego! Wierzę, że ponownie może zostać wyznaczony do walki o jakiś zwakowany tytuł, ponownie z Glazkovem, który powróci z tej okazji z emerytury, i ponownie w trakcie walki Martinowi wejdzie jego specjalny cios, uszkadzający kolano rywalowi. Nic mnie nie zaskoczy na tym świecie.
 Autor komentarza: jurasss
Data: 15-09-2020 18:37:05 
Każdemu mańkutowi będę kibicował
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 15-09-2020 21:32:45 
Rankingi są śmiechu warte. Drugi w IBF, niech pokona kogoś znaczącego patrz Marduk bo na razie pokonał Wasingtona który jest średniakiem
 Autor komentarza: babyfat
Data: 16-09-2020 16:17:40 
Powrót muppet'a. No fajnie ,że zapowiedział ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.