DANA WHITE KOMENTUJE KONFLIKT CANELO Z DAZN: TO KU*EWSKO ZABAWNE

Konflikt Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z platformą DAZN i grupą Golden Boy wkroczył obecnie w fazę rozpraw sądowych. Canelo domaga się rekompensaty w wysokości 280 milionów dolarów, gdyż ponosi straty z powodu działań platformy - tak przynajmniej twierdzą prawnicy Meksykanina. Tymczasem w całej sprawie pojawił się również wątek związany z MMA, który komentuje szef federacji UFC - Dana White.

CANELO NIE JEST ZAINTERESOWANY WALKĄ Z MASVIDALEM >>>

Najkrócej rzecz ujmując: według doniesień zza Oceanu DAZN jest skłonne do zapłacenia Alvarezowi pełnej wypłaty (35 milionów dolarów) tylko za trzecią walkę z Giennadijem Gołowkinem lub za walki z gwiazdami MMA - Khabibem Nurmagomedovem lub Jorge Masvidalem. Ww. zawodnicy są uważani przez DAZN za rywali ''premium'', natomiast kierownictwo platformy nie zalicza do tej kategorii bokserskich mistrzów wagi super średniej - Brytyjczyków Calluma Smitha i Billy'ego Joe Saundersa, którzy byli wymieniani jeszcze niedawno jako faworyci wyścigu do pojedynku z Canelo.

POZEW CANELO ODRZUCONY PRZEZ SĄD Z POWODU BŁĘDÓW FORMALNYCH >>>

- To kurewsko zabawne. Nie wiem nawet, jak to skomentować. Ale czy to was zaskakuje? Taka jest dziś kondycja boksu - powiedział White, który podobno kategorycznie odmawia udzielenia jakiemukolwiek zawodnikowi UFC pozwolenia na walkę z Alvarezem. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 15-09-2020 17:54:26 
Pojebało tych z DAZN..(Nurmagomedov,Masvidal),może jeszcze Stipe Miocic ,dla nich Callum Smith czy Billy Joe Saunders to nie są zawodnicy "premium",niech Canelo ich pusci z torbami bo to jakaś herezja...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-09-2020 18:17:05 
Skoro UFC odmawia to nie pozostaje nic innego jak eliminator BJS ze Smithem do Rudego. Może wtedy zmienią zdanie i zapłacą.
Coś czuje że ta sprawa mocno wyhamuje Cynamona i dopóki się z nimi nie dogada to nie będzie walczył, bo nie będzie z kim.
Jest jeszcze jedna opcja której nikt nie bierze pod uwagę, mianowicie efektowna wygrana Białostockiego Bombardiera z GGG ;)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-09-2020 18:19:29 
Dana White lubi co jakiś czas wbić szpilę ogólnie w boks.
 Autor komentarza: khorne
Data: 16-09-2020 10:53:08 
kurewsko zabawne to są zarobki najlepszych zawodników UFC, którzy zgarniają 10% tego co najlepsi bokserzy ;)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 16-09-2020 12:50:41 
@khorne,
dokladnie, to samo chcialem napisac. Zarobki fighterow Whyte sa smieszne. Ostatnio mu sie buntowali wszyscy od Jonesa po Masvidala. A tu sobie Powietkin zejdzie z ringu raz z 7mln dolarow, raz 4mln, tam znow Whyte 4mln, a gdzie tam jeszcze czolowka Fury, Wilder, Joshua, Golowkin, Canelo - regularne dwucyfrowki
 Autor komentarza: gerlach
Data: 16-09-2020 12:51:00 
*sory, White
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.