ZWYCIĘZCA WALKI DUBOIS vs JOYCE PIERWSZY W KOLEJCE DO PASÓW?

Walka 23-letniego Daniela Dubois (15-0, 14 KO) z 34-letnim Joe Joyce'em (11-0, 10 KO) była już pięć razy przekładana, ale ostatecznie ma się odbyć 14 lub 21 listopada. Organizator tego pojedynku, szef grupy Queensberry Promotions Frank Warren twierdzi, że zwycięzca będzie pierwszy w kolejce do walki o wszystkie pasy. I wygląda na to, że promotor mocno liczy na listopadowe zwycięstwo młodszego z brytyjskich olbrzymów.

- Poprowadzenie Dubois na sam szczyt będzie czymś wspaniałym. Zbudowałem przez lata kariery wielu czempionów, a Dubois ma wszystko, by pójść w ich ślady. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto poświęca tak wiele, by wykorzystać swój potencjał. Londyńczyk był na moim radarze od dawna, zanim ktokolwiek naprawdę o nim usłyszał. Wiedzieliśmy, że to wyjątkowy talent, ale jego etyka praca jest po prostu niezrównana - powiedział Warren.

- Pandemia nie była dla Dubois problemem. Każdą godzinę przerwy spędził trenując albo myśląc o boksie, choć robił to wszystko poza salą treningową. On ma zarówno etykę pracy, jak i wielkie zdolności. Zwycięzca walki Daniela z Joe Joyce'em na pewno będzie obowiązkowym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w przyszłym roku. Będzie pierwszy w kolejce do starcia ze zwycięzcą konfrontacji Tysona Fury'ego z Anthonym Joshuą - dodał jeden z najbardziej doświadczonych graczy w bokserskim biznesie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-09-2020 17:03:27 
Taaa... pierwszy w kolejce do pasów. Wystarczy tylko odprawić jednego mocnego rywala. Szkoda, że Whyte nie miał tak łatwo.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 14-09-2020 18:12:19 
Akurat Whyte dostał walkę o tytuł po obiciu kilkunastu bumów i journeymanów. Przed starciem z Antkiem nikogo nie pokonał i jechał wyłącznie na jakiejś antycznej walce z amatorki. Fakt, później już nie mógł się dopchać do kolejnej walki mistrzowskiej, ale do tego znacząco przyczyniły się fochy Wildera.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-09-2020 18:43:33 
"Będzie pierwszy w kolejce do starcia ze zwycięzcą konfrontacji Tysona Fury'ego z Anthonym Joshuą"
Wygląda na to że rekord Whyta może zostać pobity.
Już widzę jak Usyk/Chisor albo Povetkin/Whyte odstępują od walki o tytuł. Warren to marzyciel a to nie wróży dobrze dla kariery Duboisa.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 14-09-2020 19:10:17 
A ja aż taki zdziwiony nie jestem, Wilder po przegranej, nie widomo jak 3 walka, Whyte przegrał nie wiadomo jak rewanż, Povietkin swoje szanse miał, po za tym jak wyżej czeka go rewanż z Whytem, Miller zdysfkwalifikowany, nasz Adam przegrał, Ortiz i Ruiz Jr gdzieś zniknęli, nie takie bumy dostawały walki o pas, wygrany z tej dwójki spokojnie obleci jako pretendent, chyba jedynie Usyk byłby pokrzywdzony jeśli odprawi Chisore
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-09-2020 19:10:28 
Stieczkin, przecież walka Joshuy z Whyte'm odbyła się zanim Joshua zdobył pas :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-09-2020 20:06:03 
Dokładnie, Whyte nigdy nie walczył o poważny pas, a niewątpliwie na to zasłużył odprawiając niejednego dobrego przeciwnika, aż trafił na Powietkina:)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 14-09-2020 21:18:42 
Dla mnie sprawa z Whyte'm, WBC i tymi wszystkimi obronami Wildera (poza Ortizem i powiedzmy Breazale), to chyba największa kpina w HW ostatnich lat. Ale Whyte też jest sam sobie winien, miał okazję walki rewanżowej z Joshua, widział że WBC ma go w dupie, mógł brać te walkę za przecież niemałą kwotę kilku milionów funtów, którą oferował mu Hearn.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.