JONES JR: MOGŁEM POPEŁNIĆ BŁĄD, ZGADZAJĄC SIĘ NA WALKĘ Z TYSONEM

Czego się spodziewać po pokazowej walce legend: 54-letniego Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) z 51-letnim Royem Jonesem Juniorem (66-9, 47 KO), która czeka nas 28 listopada? Jones Jr twierdzi, że może być ostro, choć według większości obserwatorów jest to element promocji szczególnego pojedynku, który będzie transmitowany w systemie PPV.

- Treningi z gośćmi w rodzaju Chrisa Eubanka Juniora (Eubank jest obecnie podopiecznym Jonesa Juniora - przyp.red.) zainspirowały mnie do obudzenia własnego umysłu. Musiałem wznieść mentalność podopiecznych na nowy poziom, by ich trenować, a oni z kolei obudzili mnie. Robię teraz rzeczy, o których już nie pamiętałem. To sprawia, że jestem lepszym zawodnikiem niż jeszcze niedawno - powiedział Jones Jr.

- Jeśli chodzi o pojedynek z Tysonem, to będziemy po prostu walczyć. Kiedy będzie trzeba, zagryziemy zęby. Stanie się to, co ma się stać, to walka. Mike Tyson wciąz jest jednym z najsilniejszych i najbardziej eksplozywnych ludzi, jacy kiedykolwiek weszli do ringu. Mogłem popełnić błąd, zgadzając się na konfrotację z nim. On jest tutaj większym i silniejszym zawodnikiem - dodał Roy.

- On będzie w pierwszej rundzie odpalał fajerwerki. Ja również mogę to zrobić, ale to Tyson jest w tym mistrzem, chyba jedynie George Foreman może z nim rywalizować pod względem wybuchowowści pierwszych rund - podsumował temat jeden z najlepszych pięściarzy wszech czasów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-09-2020 11:30:07 
Błąd popełniłeś wracając do kategorii półciężkiej po sukcesie w starciu z Ruizem, a potem było już tylko trzęsienie ziemi:)
 Autor komentarza: sekundant
Data: 13-09-2020 12:39:02 
^
gdyby został w HW, ziemia zatrzęsłaby się dla niego jeszcze bardziej :)
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-09-2020 14:05:36 
Gdyby po Ruizie zakończył kariere byłoby top 3 wszechczasów..
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-09-2020 09:45:12 
"Jones Jr twierdzi, że może być ostro" Lepiej dla niego żeby nie tak nie było, bo przypadkowe ciężkie KO nie jest mu potrzebne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.