EWA BRODNICKA: MAYER DUŻO MÓWI, ALE JUŻ JEDNA TEŻ TAK DUŻO GADAŁA

- Mayer dużo gada, ale już kiedyś miałam do czynienia z pewną rodaczką, która też dużo gadała. I wygrałam - mówi Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO), mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej. Jej najbliższą rywalką będzie Mikaela Mayer (12-0, 5 KO).

- Lubię "trash talk" i małe show podczas ceremonii ważenia. Nadszedł jednak czas na walki z najlepszymi w mojej kategorii i tylko takich chcę teraz potyczek. A Mayer to właśnie czołowa i dobra zawodniczka, która potrafi bić ładnymi kombinacjami. To będzie ekscytująca walka - zapewnia Polka.

- Nie przepadamy za sobą i teraz raczej nie pójdziemy na kawę, ale po wszystkim możemy się uściskać i wymienić buziaka - dodała Brodnicka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: khorne
Data: 12-09-2020 21:40:27 
tak się akurat składa, że to ta rodaczka wygrała, ale została zwałowana. Zresztą zwałowali już 3 rywalki Brodnickiej by być bardziej szczegółowym ;)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 12-09-2020 22:23:29 
Walki Piątkowska vs Brodnicka nie widziałem w całości ale zdania były wtedy podzielone a nawet ciut na korzyść Brodnickiej mimo wszystko. To były czasy jak Ewa B. była postrzegana jako fajna seks bomba i miała tu sporo zwolenników więc nie wiem jaki osąd był słuszny (teraz to osoba nadmiernie wręcz hejtowana). Jakby nie patrzeć to Brodnicka "zrobiła karierę" i zaraz być może sprzeda fajnie rekord w UK a Piątkowska... Cóż chociaż wypowiadała się tak a nie inaczej już z Fame MMA ponoć kombinuje. Takie to życie... Kto by pomyślał.

A żeby było śmieszniej był błąd w newsie i zamiast "wygrałam" było "i wygrała" xD
Aż miałem coś maznąć ale widzę poprawka naniesiona.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 13-09-2020 06:29:12 
Brodnica akurat wygrała z Piątkowską. Po pierwszej rundzie i nokdaunie Piątkowska nic, a nic nie trafiała.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 14-09-2020 00:25:07 
Ta zakłamana menda, której kłamstwo stwierdził SĄD, mogłaby mieć trochę honoru i zamknąć mordę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.