WIDEO: MATEUSZ MASTERNAK SPARUJE PRZED WALKĄ Z MABIKĄ

Mateusz Masternak (41-5, 28 KO) za dwa tygodnie zadebiutuje w grupie KnockOut Promotions potyczką z Taylorem Mabiką (19-5-2, 10 KO). Prezentujemy Wam urywki sparingu "Mastera" w ramach przygotowań do tej potyczki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-09-2020 20:16:37 
Wasilewski poszedł po rozum do głowy i zamienił balonik na prawdziwego zawodnika.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-09-2020 12:26:57 
Wiele osób twierdzi, że to do tej współpracy doszlo za późno, jednak imho wcześniej za dużo rzeczy się gryzło. Wasyl mial swoje konie napędowe w stajni i nie byłoby go stać na cenionego ale za to mało medialnego Mastera. Już nawet kołkowaty Diablo potrafił zrobić dzieci na boku czy tracić prawko - co robiło jakiś szum, szpilka - bez komentarza. Masternak miał, też swoje jakieś tam wybory (raz słuszne, raz nie), które na pewno pozwolily mu zarobić sporo siana i walczyć z Topem. Gdyby taki 20 letni Master poszedł do KP to bardzo możliwe, że nie rozwinąłby się tak jak należy i przez X lat obijałby bumów a później dostał walke na która nie byłby przygotowany. Na chwilę obecną rozwiązanie jest jednak dobre dla każdego. Master ma 33 lata, zostalo mu moze 3-4 boksowania na wysokim poziomie, będąc sam sobie promoterem nie ma takiej siły przebić a CW nie interesuje się żaden mocny promotor (oprócz może ruskich, którzy pompuja kase tylko w swoich), z Wasylem może mu się udać (jestem niemal przekonany, że się uda) powalczyć o pas przynajmniej raz. Wasilewski natomiast nie ma mocnej paki. Szpila - ucieka i nie chce mi sie wierzyc w "jednorazowe kontrakty" tzn Szpila moze w to wierzy. Diablo to już emeryt, Główka ma trudna walke do tego często się sypie. Czerkaszyn - po 1 to nie Polak (masy go nie kupia) a po 2 to melodia przyszlosci. Wokol Mastera na chwile obecna można zrobić dobra otoczke marketingowa - dawal dobre walki z mocnymi rywalami, przykladny mąż ojciec 3-ki dzieci, wykształcony patriota itd itp :D nie chciałbym brnąć za bardzo w polityke ale z jego CV to TVPiS mogłoby zrobić film dokumentalny :D
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-09-2020 16:57:09 
Powyższy komentarz brzmi jak historia Titanika, a tonący brzytwy się chwyta:)Fakt,faktem jest, że dla jednego(Masternak) jak i drugiego(Wasilewski) to rozwiązanie idealne, ale ze względu na wiek(Masternak) raczej nie długoterminowe.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.