Archiwum wiadomości z dnia: 2020-09-04

 HUNTER O HRGOVICIU: DAJCIE MI TEGO OLBRZYMIEGO DZIECIAKA

Po raz kolejny pojawił się temat walki między zawodnikami pukającymi do ścisłej czołówki wagi ciężkiej - Michaelem Hunterem (18-1-1, 12 KO) i Filipem Hrgoviciem (10-0, 8 KO). Na razie to nic konkretnego, ale Amerykanin lubi zaczepiać Chorwata i wydaje się, że szuka tego pojedynku. Oto, jak Hunter zareagował na wypowiedź byłego mistrza świata Barry'ego Jonesa podczas podcastu Ringside Toe 2 Toe telewizji Sky Sports.MISZKIŃ PO WALCE JACKIEWICZA: HITLEROWSKA MENTALNOŚĆ!

Niemiecka komisja bokserska BDB zmienia werdykt sobotniej walki Rafała Jackiewicza (52-26-2, 22 KO) z Rico Muellerem (25-3-1, 17 KO) po rozpatrzeniu apelacji teamu Niemca. Wygląda na to, że Polak został pozbawiony niejednogłośnego zwycięstwa, gdyż walkę oceniono jeszcze raz i przyznano wygraną Muellerowi. Tymczasem były bokser (obecnie trener i ekspert telewizyjny) Maciej Miszkiń zarzuca Niemcom hitlerowską mentalność.


SKANDAL W NIEMCZECH, ZMIANA WERDYKTU W WALCE JACKIEWICZA

Niestety zanosi się na to, że Rafał Jackiewicz (52-26-2, 22 KO) został pozbawiony sobotniego zwycięstwa nad Rico Muellerem (25-3-1, 17 KO) na gali w Braunlage. Werdykt, czyli niejednogłośną wygraną Polaka na punkty odroczono, gdyż obóz Niemca złożył apelację, którą rozpatrzyła komisja nadzorująca galę (BDB - Bund Deutscher Berufsboxer). Niczego nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, ale szykuje się skandal.