LEŚNIAK I TWARDOWSKI POZNALI RYWALI NA CZĘSTOCHOWĘ

Dziś odsłonięto dwa nowe zestawienia gali Tymex Boxing Night 13, która odbędzie się 26 września w Częstochowie. Główny bohater - Robert Parzęczewski (25-1, 16 KO), po zgłoszeniu kontuzji przez Ryana Forda czeka na jego zmiennika.

Przeciwników poznali za to Michał Leśniak (12-1-1, 3 KO) z wagi półśredniej oraz Krzysztof Twardowski (8-2, 6 KO) z junior ciężkiej.

Naprzeciw Leśniaka stanie mający solidne podstawy amatorskie Czech Miroslav Serban (12-4, 6 KO). Twardowskiemu znów przyjdzie się zmierzyć z Piotrem Podłuckim (6-4, 2 KO). Dwa i pół roku temu nieznacznie na punkty wygrał Podłucki, teraz jednak faworytem wydaje się być Twardowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 31-08-2020 23:23:14 
Myślałem, że będzie to gala Borka, bo znaczek MB Boxing Night jednak był pewnego rodzaju gwarancją jako takiego poziomu. Skoro to gala Tymexu, to straciłem nadzieję na godnego rywala dla Parzęczewskiego. Niestety, wygląda na to, że wraca stare czyli monopol KP, seryjne bumobijstwo i zero ciekawych walk na polskich ringach.
 Autor komentarza: Musi
Data: 01-09-2020 11:57:57 
Za kase ,ktora mial dostac Ford to z Europy spokojnie znajdzie sie rywal wysoko notowany.Jak Arab wygra to ma awans w rankingu o co najmniej 10 m/sc.Nie ma co czekac,gdyz takicj bokserow z podobnym rekordem jak Parzeczewski jest co najmnie 30 w jego wadze i kazdy liczy na duza walke.Bez ryzyka jej sie nie dostanie.np Ukrainiec Iwanov miszka w Niemczech i jast w ran;49 a Arab 42,wic wygrana daje duzy awans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.