SULĘCKI OGRAŁ DO JEDNEJ BRAMKI JENGOJANA

Efektownie wypadł powrót po ponad rocznej przerwie Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO). Jedyne czego zabrakło, to nokautu na twardym Saszy Jengojanie (44-8-1, 26 KO).

Pierwsze dwie rundy jeszcze optycznie równe, choć "Striczu" kontrolował sytuację. W trzeciej zachwiał przeciwnikiem lewym sierpowym. Od tego momentu dominował bezapelacyjnie. Punktował fajnie bitym lewym prostym, wchodził w tempo prawym krzyżowym na górę, a gdy rywal chciał schować się za podwójną gardą, polował hakami na korpus. Od szóstej rundy coraz częściej prawa ręka lądowała na głowie Jengojana. Ten o dziwo, choć kilka razy był w tarapatach, wszystko wytrzymywał. Ale gdy próbował czymś odpowiedzieć, natychmiast nadziewał się na kontrę.

W dziewiątym starciu po akcji lewy-prawy ugięły się pod nim nogi, lecz i tym razem pokazał determinację oraz zaciętość. Walczył już tylko o przetrwanie. W ostatnich trzech minutach Maciek podkręcił jeszcze tempo, ale nie zdołał przełamać twardego oponenta.

Po ostatnim gongu werdykt mógł być tylko jeden. Wszyscy sędziowie wskazali na Polaka w stosunku 100:90.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-08-2020 00:02:33 
Szybko zrzucona rdza i koncert Maćka, fajne akcje, a rywal wyjątkowo twardy mimo czyściochów na pysk. Trzeba przyznać że brakowało Sulęckiego..
 Autor komentarza: FANBOX
Data: 30-08-2020 09:53:14 
Teraz Maciek trzeba ściągnąć tego F..buca z Niemiec i pomścić naszych którzy z nim przegrali...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.