RAMIREZ I POSTOŁ ZMOTYWOWANI PRZED DZISIEJSZĄ WALKĄ (WIDEO)

Prawie siedem miesięcy po pierwszym wyznaczonym terminie dziś w nocy w końcu dojdzie do walki mistrza świata federacji WBC i WBO kategorii junior półśredniej Jose Carlosa Ramireza (25-0, 17 KO) z dawnym mistrzem WBC, Wiktorem Postołem (31-2, 12 KO).

- Po dużym zwycięstwie nad Hookerem kontynuuję swoją podróż, na końcu której mam być zunifikowany i absolutnym mistrzem świata. Na mojej drodze stanie teraz bardzo doświadczony zawodnik, dlatego też trenowałem ekstremalnie ciężko do tego pojedynku. Koronawirus dwukrotnie "przekładał" nam walkę, cały czas jednak pozostawałem w treningu. Pauzuję od ponad roku, ale tak długo byłem w treningu, że w ogóle nie odczułem tego czasu - mówi champion.

- Jestem w dobrej formy i gotowy na walkę. Stanę naprzeciw prawdziwego mistrza, ale wiem, że mam spore szanse na wygraną. Jestem gotowy by przejąć te dwa pasy - ripostuje Ukrainiec.

Poniżej prezentujemy Wam wyniki ceremonii ważenia w jednostce amerykańskich funtów. Pamiętajcie, że transmisję z gali w Las Vegas przeprowadzi Polsat Sport. Początek transmisji od godziny 1:30.

Jose Ramirez 139.8 vs Wiktor Postoł 139.7
(o pasy WBC/WBO wagi junior półśredniej)
Arnold Barboza Jr 139.2 vs Tony Luis 139.4
Elvis Rodriguez 143.9 vs Cody Wilson 142.9
Raymond Muratalla 135.4 vs Cesar Valenzuela 134.9
Gabriel Muratalla 119.6 vs Justice Bland 118.7
Javier Martinez 159.5 vs Rance Ward 162.9

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.