DUBOIS: CHCIAŁBYM W PRZYSZŁYM ROKU SPOTKAĆ SIĘ Z WHYTE'EM

- Whyte to mocno bijący twardziel, mam jednak nadzieję, że uda się doprowadzić w przyszłym roku do naszej walki - mówi Daniel Dubois (14-0, 13 KO). Póki co w sobotę czeka go starcie z Ricardo Snijdersem (18-1, 8 KO).

Jeśli "Dynamit" odpali za dwa dni, a nikt nie bierze chyba pod uwagę innego scenariusza, 24 października ma skrzyżować rękawice z wicemistrzem olimpijskim wagi super ciężkiej, Joe Joyce'em (11-0, 10 KO). Jeśli podtrzymałby zwycięską passę, kolejny mógłby być właśnie Dillian Whyte (27-2, 18 KO), który póki co ma w głowie rewanż na Aleksandrze Powietkinie (36-2-1, 25 KO).

- Chciałbym tej walki i to bardzo. To puncher, ale sam jest otwarty na cios. Dalibyśmy kibicom świetną walkę, choć póki co przede mną najpierw Snijders, a potem miejmy nadzieję Joyce. Whyte może się zrewanżować w tym czasie Powietkinowi, a wtedy mogłoby dojść do naszej walki w przyszłym roku - zaciera ręce wciąż bardzo młody, niespełna 23-letni Dubois.

Polscy kibice mogą obejrzeć bez problemu galę z Londynu. Nasza ściągawka kibica na cały weekend TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-08-2020 18:22:39 
Znając Whyta to może i by tą walkę wziął ale po ewentualnej przegranej z Povetkinem raczej Hearn się na to nie zgodzi. Jeśli jednak Whyte wygra z Saszą to już chyba żadnego ryzyka podejmował nie będzie i cierpliwie zaczeka na swoją kolej. Wydaje mi się że po dechach z Parkerem i Rivasem a teraz ciężkim KO z Povetkinem limit szczęścia się wyczerpał.
 Autor komentarza: werus
Data: 28-08-2020 21:31:15 
W tej ewentualnej walce stawiał bym na "młodego konia" Daniela. Młodzieńcza siła by zwycięzyła.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 28-08-2020 22:32:09 
Taka walka jest realna za kilka lat. Za 2 lata może to być jego ostania szansa. Lubie go bo nie boji się wyzwań jak np.Wilder mistrz drugiej ligi ale obawiam się że lewy Powietkina zakończył jego prime
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.