KAMIL MROCZKOWSKI ZADEBIUTUJE W GRUPIE QUEENSBERRY POLAND

Mariusz Krawczyński we współpracy z Francisem Warrenem coraz mocniej wchodzą w polski rynek promotorski. Ich grupa Queensberry Poland dokonała drugiego mocnego transferu w tym tygodniu.

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że kontrakt z tą stajnią podpisał Michał Soczyński, mistrz Polski wagi ciężkiej z 2018 roku, który na poprzednich mistrzostwach przegrał w finale po bardzo ciekawej walce z Mateuszem Masternakiem. Dziś do grona Queensberry Poland dołączył brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2015 w wadze super ciężkiej, Kamil Mroczkowski.

"Wracam silniejszy, ciężka praca przed nami. Powrót możliwy jeszcze w tym roku" - napisał Mroczkowski w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Kamil w drodze po medal ME 2015 pokonał między innymi Daniela Dubois, obecnie najgorętszego prospekta królewskiej kategorii. A że Dubois jest promowany przez Franka Warrena, być może wkrótce jakieś wspólne sparingi... Czekamy na zawodowy debiut!

Poniżej przypominamy kilka walk Mroczkowskiego nagranych kamerą BOKSER.ORG - między innymi z Kamilem Bodziochem i wspomnianym Dubois.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 26-08-2020 19:51:51 
Była ciężka ręka, była szybka ręka, ale coś w pewnym momencie się popsuło... Na pewno kondycja do poprawy. Jak zbije kilogramy, poprawi kondycję i zapanuje nad chaosem w ringu, który czasem mu przeszkadzał, to może być ciekawym debiutantem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 26-08-2020 20:16:04 
A ile on ma lat? Czy to nie ten co wygrał z Dubois przez DQ?
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 26-08-2020 21:00:10 
Mam nadzieje ze mu sie powiedzie bo w ciezkiej na naszym rynku posucha. Wach juz konczy Szpila juz sie skonczyl a Kownacki bedzie holowany na sredniakach bo z czołówką większych szans nie ma a szkoda.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 26-08-2020 21:31:02 
No nareszcie .Już myślałem że kariera skończona . Talent ma i jak będzie dobrze prowadzony to zajdzie daleko.
 Autor komentarza: southpaw
Data: 27-08-2020 11:07:39 
Chłopak jest mocny, ma dobre warunki fizyczne, umie przyjąć i ma naturalny talent ale. Musi zacząć pracować, przestać gwiazdorzyć, mieć mniejsze wymagania niż ma obecnie, musi wygrać kilka walk. Musi mieć głowę zajętą tylko boksem a nie kombinowaniem i lansowaniem się. Jeśli się zmieni, dojdzie daleko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.