THURMAN DO CRAWFORDA: WYSTARCZY, ŻE WYŚLESZ KONTRAKT

Keith Thurman (29-1, 22 KO) i Terence Crawford (36-0, 27 KO) szukają rywala. W obu przypadkach pada nazwisko Kella Brooka, ale Thurman najchętniej spotkałby się od razu z Crawfordem.

- Prześlij mi tylko kontrakt, a ja podpiszę go od razu i zrobię z tego jeszcze relację na żywo. Lubię takie zestawienia i mocne walki. Nie szukam łatwych wyzwań, tylko chcę mierzyć się z najlepszymi. Zawsze tak robiłem i to nigdy się nie zmieni. Crawford zaszedł mi trochę za skórę i teraz jeszcze bardziej chcę tej walki, pytanie tylko, czy on naprawdę chce tego zestawienia? Ludzie z ESPN dobrze znają stawki i wiedzą, na jaką ofertę finansową zasługuję. Jeśli dostanę godną ofertę, od razu podpiszę kontrakt. I niech Crawford nie zachowuje się tak, jakby inni go unikali, a już na pewno ja. Tym bardziej, że on jeszcze nie pokonał nikogo poważnego w wadze półśredniej - przekonuje były zunifikowany mistrz świata w tym limicie.

- Do tej pory Crawford nie zyskał jeszcze szacunku w wadze półśredniej, bo nie mierzył się z Porterem, Spence'em, Garcią czy ze mną. I mogę tak wymieniać rywali z wagi półśredniej, z którymi ja już miałem do czynienia, a on nie. Wystarczy więc, że Crawford i ludzie z ESPN wyślą mi odpowiedni kontrakt. Moglibyśmy to zrobić jeszcze w tym roku. Wierzę, iż nadal mogę pójść na wymiany z każdym i odzyskać dominację w tej kategorii. Jeszcze nie jestem w szczytowej formie, ale jest coraz lepiej. Powiedzmy, iż jest to 80% moich możliwości. Ale z każdym kolejnym obozem będzie jeszcze lepiej - dodał Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-08-2020 14:37:41 
I to jest super zestawienie, więc może Crawford i jego promotor dadzą wreszcie spokój nadgryzionemu zębem czasu legendarnemu Pacquaio, aby ten odszedł w glorii chwały, na jaką niewątpliwie zasługuję.Thurman to jest nazwisko, które jest potrzebne budującemu swoją legendę Terenowcowi, co oczywiście nie oznacza, iż miałby łatwą przeprawę, bo Keith w formie to zawodnik niebezpieczny i potrafiący wygrać z każdym, tylko pytanie.Jak u niego z formą?
 Autor komentarza: Marduk
Data: 18-08-2020 18:37:46 
Bardzo dobre zestawienie, zgadzam się. Jeśli Crawford zawalczy i pokona Pacquiao i nie dogada się potem z Errolem, to Thurman byłby rozwiązaniem idealnym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.