JEST POROZUMIENIE - CAMPBELL vs GARCIA W DRUGIEJ POŁOWIE LISTOPADA

Obozy Luke'a Campbella (20-3, 16 KO) i Ryana Garcii (20-0, 17 KO) doszły do porozumienia w sprawie listopadowej walki na antenie platformy streamingowej DAZN. W stawce będzie pas WBC wagi lekkiej w wersji tymczasowej, ale również gwarancja walki z nowym mistrzem, Devinem Haneyem (24-0, 15 KO).

Tak oto ominięto przetarg. Pojedynek odbędzie się w drugiej połowie listopada, wciąż jednak nie wiadomo, czy w Wielkiej Brytanii, czy USA? Ale strony zgodziły się na obie wersje i teraz trwa liczenie ewentualnych zysków oraz szukanie lepszej opcji. Podobno w ciągu tygodnia ma zostać ogłoszona lokalizacja walki.

Promujący Anglika Eddie Hearn ma nadzieję, że ta potyczka doczeka się już pełnych trybun i kibiców, którzy dołożą kolejne funty i dolary do tego projektu.

- Finalizujemy umowę i mamy nadzieję, że kibice będą częścią tej walki. Z mojej strony chciałbym zrobić tę walkę w O2 Arena w Londynie. Ten najbliższy tydzień wykorzystamy do dopięcia wszystkich szczegółów - mówi szef grupy Matchroom.

- Osiągnęliśmy wstępne porozumienie, a federacja dała nam dodatkowy tydzień na sfinalizowanie kontraktu. Tak więc w ciągu tygodnia powinniśmy wszystko zakończyć - dodał Eric Gomez, prezydent stajni Golden Boy Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-08-2020 14:07:48 
Weryfikacja Garcii.
Campbell walkami z Linaresem i Łomą ppokazał że jest czołówką wagi lekkiej. Ryan Garcia prócz naprawdę dużych umeijętności pokazuje także sodówkę i pazerność na kasę..
Kibicuje Lucowi..
 Autor komentarza: Furmi
Data: 12-08-2020 15:13:34 
Udowodnił to już złotem olimpijskim IMO ;)
Gdyby zawalczył z Linaresem jak z Łomą, chyba by wygrał. Na pewno pomimo zaawansowanego wieku idzie jeszcze trochę w górę. Bardzo ciekawe zestawienie.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-08-2020 18:37:44 
Będzie się działo-będzie zabawa.Kto wygra nie mam pojęcia, Campbell to nie leszcz, co już udowodnił, a Garcia straszy i pyskuję, ale na Alego jeszcze nie wygląda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.