PRZEMYSŁAW ZYŚK POZNAŁ RYWALA NA SUWAŁKI

Poznaliśmy pierwszą parę gali Knockout Boxing Night 12, zaplanowanej na 29 sierpnia w Suwałkach. Przypomnijmy, że głównym bohaterem tej imprezy będzie wracający po nieudanym ataku na tron WBO wagi średniej Maciej Sulęcki (28-2, 11 KO).

Zanim w ringu zamelduje się "Striczu", wcześniej wyjdzie do niego Przemysław Zyśk (13-0, 4 KO). A naprzeciw niego stanie solidny Tomi Silvennoinen (9-1, 5 KO). Fin długo pauzuje, ale w poprzednim występie znokautował na wyjździe Siraka Hakobyana.

Dla Polaka będzie to już trzeci tegoroczny start, co przy obecnej sytuacji i pandemii koronawirusa urasta do szaleńczego tempa. Zyśk w marcu wypunktował Wasyla Kurasowa, a pod koniec lipca Ivansa Levickisa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 10-08-2020 14:34:38 
Zysk poki co, caly czas obija takich "solidnych" rywali, ale umowmy sie, ma 13 walk na koncie i zamiast isc z poprzeczka do gory, to stoi w miejscu. Pomijam juz to, ze niestety ale nic z niego nie bedzie, zapowiadal sie fajnie ale pozniejsze walki pokazaly, ze jest po prostu srednim zawodnikiem. W ogole czy on nie jest od Lapina? Lapin wychowal kilka mistrzow, ale jego techniki treningowe sa juz tak oklepane, a kazdy bokser od niego boksuje w taki sam sposob, czyli na pewien poziom wystarczy ale na najwyzszym nie sprawdza sie w ogole.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-08-2020 15:39:37 
Żyśk nie ma ciosu..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.