Archiwum wiadomości z dnia: 2020-08-09

 

MORRELL JR ZDOMINOWAŁ ALLENA I ZDOBYŁ PAS WBA INTERIM

22-letni David Morrell Jr (3-2, 2 KO) zdominował na dystansie dwunastu rund 35-letniego Lennoxa Allena (22-1-1, 14 KO) na gali PBC w Los Angeles i zdobył tymczasowy (interim) tytuł WBA w wadze super średniej. W walce mańkutów dochodziło do częstych zderzeń głowami, ale nie mogły one przyćmić występu Kubańczyka.BOKS vs MMA W WALCE NA GOŁE PIĘŚCI

Mały ring sprzyjający wymianom w półdystansie i walki, w których sędziowie punktowi nie będą potrzebni - to tylko część nowości, które widzieliśmy i zobaczymy ponownie na gali GROMDA. W sumie 16 wojowników z doświadczeniem w różnych sportach walki. Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli nie zakończą się nokautem lub poddaniem, zawodnicy zmierzą się w decydującym starciu, które nie będzie limitowane czasowo. Prędzej czy później ktoś padnie!


RING TELEGRAM (9 SIERPNIA 2020)

Mimo pandemii sporo dzieje się w bokserskim świecie, zapraszamy więc na tradycyjny Ring Telegram, w którym większość informacji poświęcamy dziś tym walkom wczorajszej gali PBC James vs Dulorme w Los Angeles, których nie opisaliśmy w osobnych relacjach. Poza tym kilka motywów z życia brytyjskich gwiazd.