HARPER Z JONAS NA REMIS - WYNIKI Z OGRODU HEARNA (KTO DLA BRODNICKIEJ?)

W czwartek gruchnęła wiadomość o tym, że Ewa Brodnicka (19-0, 2 KO) podpisała kontrakt z grupą Matchroom Boxing i czeka na zwyciężczynie walki Natashy Jonas (9-1-1, 7 KO) z Terri Harper (10-0-1, 5 KO), by spotkać się potem z nią w unifikacji pasów WBC i WBO wagi super piórkowej. Tylko że... w tej potyczce padł remis.

Wydaje się oczywiste, że Polka powinna teraz skrzyżować rękawice z Harper, bo to przy niej pozostał pas w limicie 59 kilogramów. W Wielkiej Brytanii już jednak słychać głosy, że po tak ciekawej walce przydałby się rewanż. Bo to było dobre dziesięć rund. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali 96:94 Harper, 96:95 Jonas i 95:95. A więc remis.

Wcześniej Chris Billam-Smith (11-1, 10 KO) obronił tytuł Wspólnoty Brytyjskiej kategorii cruiser, stopując w drugiej rundzie niezwyciężonego dotąd Nathana Thorleya (14-1, 6 KO). Smith przebywał ostatnio na Łotwie, gdzie był głównym sparingpartnerem Mairisa Briedisa (26-1, 19 KO). W piątkowy wieczór już pod koniec pierwszego starcia bijąc dwukrotnie w zwarciu krótkim lewym sierpem doprowadził przeciwnika do nokdaunu. W drugiej odsłonie dał się zaskoczyć prawym krzyżowym, za moment jednak skontrował prawym sierpowym i było po wszystkim.

EWA BRODNICKA ZWIĄZAŁA SIĘ Z HEARNEM - PRZED POLKĄ UNIFIKACJA >>>

Ivan Hope Price (3-0, 1 KO) to duży talent z sukcesami w boksie olimpijskim, lecz przed 20-latkiem jeszcze sporo roboty. Jonny Phillips (5-5, 2 KO) przegrał każdą z sześciu rund, ale przewrócić się nie dał. Anthony Fowler (13-1, 10 KO) porozbijał natomiast Adama Harpera (9-2) i zastopował go w połowie siódmego starcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: aro1990
Data: 08-08-2020 15:59:37 
"Już jednak słychać głosy, że po tak ciekawej walce przydałby się rewanż. Bo to było dobre dziesięć rund..." Naprawdę?... Tylko się nie zachłyśnijcie! Takie rzeczy w kobiecym boksie: nadzwyczajne!!! Ha,Ha...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.