OFICJALNIE - RAMIREZ vs POSTOŁ O PASY WBC/WBO 29 SIERPNIA

Przekładana z lutego i maja walka Wiktora Postoła (31-2, 12 KO) z Jose Carlosem Ramirezem (25-0, 17 KO) została oficjalnie potwierdzona na 29 sierpnia.

To była pierwsza poważna potyczka odwołana z powodu koronawirusa. Ostatecznie zunifikowany mistrz świata WBC i WBO wagi junior półśredniej spotka się z dawnym championem, a zarazem obowiązkowym pretendentem, w ostatni weekend sierpnia. Pojedynek odbędzie się w MGM Grand Conference Center w Las Vegas i zostanie pokazany na antenie ESPN+.

- Jestem podekscytowany, że w końcu mogę wrócić, tym bardziej, że obrona moich tytułów w starciu z kimś takim jak Postoł to prawdziwy zaszczyt. Moim celem wciąż jest status bezdyskusyjnego mistrza w tej kategorii, a wygrana przybliży mnie do tego celu - mówi Ramirez.

- Pierwszy raz mieliśmy spotkać się w pierwszy dzień lutego. Rozpocząłem obóz jeszcze pod koniec zeszłego roku i tak naprawdę nigdy go nie przerwałem. Jestem gotowy - odgraża się Ukrainiec.

Tuż przed głównymi bohaterami między linami zameldują się Arnold Barboza Jr (23-0, 10 KO) i Tony Luis (29-3, 10 KO), którzy skrzyżują rękawice w tym samym limicie 63,5 kilograma.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-08-2020 16:41:29 
Ramirez na pkt..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.