MIKE TYSON STRASZY ROYA JONESA JR: IDĘ PO ZNISZCZENIE!

Przedstawiciele Komisji Sportowej Stanu Kalifornia będą sankcjonować pokazowy pojedynek Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) z Royem Jonesem Jr (66-9, 47 KO). Oni chcą, by to było coś na wzór sparingu, jednak najmłodszy w historii mistrz wszechwag zupełnie inaczej reklamuje tę potyczkę.

Panowie spotkają się 12 września w nieco większych, 12-uncjowych rękawicach (normalnie są to "dziesiątki"). Walkę zakontraktowano na osiem rund.

- Nie chcemy, by zawodnicy wyszli do ringu z intencją znokautowania tego drugiego - mówi Andy Foster z komisji sportowej. A co na to "Żelazny Mike"?

- Idę po zniszczenie i odzyskanie dawnej sławy. Walka i ranienie w ringu innych to jedyne co znam. Jeśli pojawi się okazja na nokaut, zawsze go poszukam - stwierdził Tyson.

- Jeśli on nie trafi mnie czymś mocnym na początku, potem będzie miał kłopoty - ripostuje Jones Jr.

Przypomnijmy, że gdy Jones Jr wywalczył w 2003 roku pas WBA wagi ciężkiej, punktując Johna Ruiza, pojawił się pomysł dobrowolnej obrony tego tytułu właśnie z Tysonem. Ale Roy odrzucił propozycję takiego starcia za 40 milionów dolarów. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-08-2020 17:32:28 
Wolałbym żeby sobie niczego nie obiecywali, bo jak dla mnie to nic innego jak tylko próba sprzedania tego przedstawienia.
Jak mówi stare przysłowie "Słowa mają jakiś sens kiedy mają pokrycie w czynach..." Także chłopaki, nie gadać i do roboty, jak teraz nie dacie dupy to może kolejne walki też się sprzedadzą.
 Autor komentarza: Mars
Data: 03-08-2020 02:09:14 
@teanshin: Do jakiej roboty? Tu chodzi tylko o wypromowanie przeterminowanego produktu który kiedyś był na fali, nikt nie liczy na jakieś spektakularne powroty, a wypromowanie emerytów którzy chcą zarobić jak publika łyknie haczyk. Jak Ty łyknąłeś, to myślę że i publika łyknie ;)
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 03-08-2020 08:45:48 
jest to chyba najlepsza walka dziadków jaką dało się zrobić, i dlatego chętnie to zobacze, dało by się jeszcze zrobić walki Jones Hollyfield, i Tyson Hollyfield, może jeszcze Jones Hopkins, i to na tyle z ligi dziadków
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.