ERROL SPENCE JR: ZMIERZĘ SIĘ Z DANNYM GARCIĄ W PPV 21 LISTOPADA

W tym miesiącu sporo pisaliśmy o tej walce i wygląda na to, że do niej dojdzie. Mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej, Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) deklaruje, że 21 listopada zmierzy się z byłym czempionem dwóch kategorii -  Dannym Garcią (36-2, 21 KO). Hitowe starcie ma być transmitowane w systemie PPV.

DZIEJE SIĘ! PORTER-FORMELLA, SPENCE JR-GARCIA I ANGULO-TRUAX >>>

Przypomnijmy, że Spence Jr miał 10 października zeszłego roku w Dallas poważny wypadek samochodowy, jego Ferrari zostało kompletnie skasowane. Pięściarz wracał z imprezy, był pod wpływem alkoholu, nie zapiął pasów i mocno przekroczył dozwoloną prędkość. Trafił na oddział intensywnej terapii i spędził na nim co najmniej sześć dni, mówiło się o poważnym stanie. Ostatecznie komunikaty medialne przekazały wersję o złamanych zębach - jedynym uszczerbku, jakiego doznał pięściarz. Już w grudniu Spence wrócił do treningów i twierdzi, że wróci na ring mocniejszy.

Ostatnia dotychczas walka Spence'a Juniora miała miejsce we wrześniu zeszłego roku. ''The Truth'' pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Shawna Portera i odebrał mu pas WBC. Natomiast Danny Garcia walczył z Porterem we wrześniu 2018 roku i przegrał jednogłośną decyzją. Potem pokonał Adriana Granadosa (przez TKO w kwietniu 2019) i Iwana Redkacza (jednogłośnie w styczniu 2020).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-08-2020 10:08:13 
To się nazywa powrót z przytupem..Mimo tych różnych perturbacji Spence'a myslę że Errol ogarnie Danny'ego wysoko na pkt.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.