JONES JR: JA MAM WCIĄŻ ŚWIETNE NOGI, A TYSON WCIĄŻ MOCNO BIJE

Mike Tyson (50-6, 44 KO) i Roy Jones Jr (66-9, 47 KO) to legendy, ale jak przekonać kibica, by wybulił 50 dolarów za pokazową walkę zawodników, którzy mają łącznie 105 lat?

Obaj starają się w wywiadach budować napięcie. - Każdy kto mnie zna, doskonale wie, że nie potrafię zdjąć nogi z gazu. Potrafię walczyć tylko w jeden sposób - mówił tydzień temu "Żelazny Mike". Teraz podkręca atmosferę Roy.

- Bardzo ważnym aspektem mojego boksu były nogi. I nic nie straciłem ze swojej pracy nóg. Ważnym aspektem boksu Tysona była jego siła, a przecież siła to ostatnia rzecz, którą traci zawodnik. Tak nasze najmocniejsze strony, czyli moje nogi i jego siła uderzenia, wciąż tu są. Ja wyjdę trochę poboksować i dobrze się przy tym pobawić, ale z drugiej strony Mike potrafił walczyć tylko w jeden sposób. On chciał zawsze urwać głowę. Muszę być więc przygotowany, że w pewnym momencie ruszy na mnie ostrzej - stwierdził były mistrz świata wagi średniej, super średniej, półciężkiej oraz ciężkiej.

Pojedynek pokazowy, czyli niewliczany do rekordów, odbędzie się 12 września. Zakontraktowano go na osiem rund. Panowie założą rękawice 12-uncjowe, czyli nieco grubsze niż zazwyczaj (10).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 31-07-2020 14:51:05 
W tej kategorii wiekowej jest to wielce prawdopodobne, tylko jak ktoś ogląda rywalizacje na najwyższym poziomie to powątpiewam, aby się skusił na amerykański wrestling, w dodatku emerytowany. To tak jakby sprzedawać przeterminowane produkty i opowiadać banialuki, że nadal są pierwszej świeżości. Pokazówka PPV to przedstawienie co najwyżej dla przepełnionych nostalgią kibiców starszej daty.
 Autor komentarza: SugarRayRobinson
Data: 31-07-2020 15:02:43 
w Ameryce, podobnie jak w Polsce, kibice kochają freak fighty. Daleki jestem od tego, by freak fightem nazywać starcie Roya Jonesa Jr. z Tysonem ale tak jak w Polsce świetnym pomysłem (pod względem finansowym dla organizacji) była walka Pudziana z Najmanem czy Popka z Oświęcimskim, tak w Ameryce kibice kupili walki Muhammad Ali vs Antonio Inoki czy Maywether vs Nasukawa mimo,że nie niosły one za sobą jakiegoś ładunku emocji sportowych. Myślę, że podobnie będzie tutaj. Mimo,że będzie to tak jak mówisz "pokazówka" to skusi się na nią sporo osób. Niekoniecznie kibice starszej daty.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 31-07-2020 17:42:26 
Tyson bedzie mocno bic przez jedna runde, a Jones na pewno troche dluzej pochodzi na nogach. Ludzie za bardzo podniecili sie tymi materialami co Tyson wstawial.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.