BRONER: WCIĄŻ MOGĘ WRÓCIĆ DO WAGI LEKKIEJ I JĄ ZDOMINOWAĆ

Adrien Broner (33-4-1, 24 KO) zapowiada najpierw powrót do kategorii junior półśredniej, a potem, po blisko ośmiu latach, nawet do wagi lekkiej. Ale nie zamierza wychodzić do ringu, zanim na trybunach nie zasiądą kibice.

"The Problem" ostatnie zwycięstwo, w dodatku kontrowersyjne, zanotował w lutym 2017 roku. Amerykanin zapowiadał karierę rapera i wielkie przeboje, ale teraz wraca temat boksu. We wtorek obchodził 31. urodziny, więc nie jest już młodzieniaszkiem.

- Mógłbym wrócić jeszcze do wagi lekkiej i zdominować ten limit. Chcę znów być mistrzem świata i w zależności od rywala mogę boksować w wadze lekkiej bądź junior półśredniej. Choć ta najbliższa walka odbędzie się raczej w limicie 63,5 kilograma. Prawda jest taka, że mógłbym zawalczyć z kimkolwiek, a ludzie i tak chętnie to obejrzą. Mam jednak kilka nazwisk na oku, a jednym z nich jest Iwan Redkacz. Jeśli tylko otworzą hale dla kibiców, mogę wrócić w grudniu. Jeśli nie, zrobię sobie przerwę do przyszłego roku. Ale muszę dostać odpowiednie pieniądze, inaczej nie zawalczę. To druga część mojej kariery i teraz wszystko będzie na moich zasadach i tak jak ja tego zechcę. Jestem naturalnym "lekkim" i mogę znokautować każdego. Zdobyłem mistrzostwo świata w kategorii półśredniej, lecz to nie był mój limit. Jeśli będzie potrzeba, poświęcę się i wrócę do wagi lekkiej, wciąż mogę to zrobić - stwierdził Broner, były mistrz świata czterech różnych limitów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 30-07-2020 14:58:30 
Ta kapucynka może sobie wracać .Będzie cyrk.
 Autor komentarza: khorne
Data: 30-07-2020 15:22:47 
już skamle o wypłatę? jeszcze nie tak dawno stawiał takie warunki, że wszyscy go olali, a taki biedaczek był pewien swojej wypłaty ;)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-07-2020 16:55:01 
To on jeszcze nie szaleje w undergroundowych budach siejąc postrach wśród prospektów czarnego rapu?
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 30-07-2020 19:12:37 
@puncher48

Jedyna gorsza rzecz od jego głupiej gadki to jego rap. Tylko dla osób o mocnych nerwach: https://www.youtube.com/watch?v=b-2RkFnaYOQ
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-07-2020 19:36:37 
Coś w stylu:
Mam pieniądze tu tu, wydaje je tam tam
auto tu mam mam, kasą sram sram

Złotej płyty z tego nie będzie, może lepiej niech wróci do boksu, bo skrzywdzi słuchaczy taką muzyką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.