TONY YOKA vs JOHANN DUHAUPAS 25 WRZEŚNIA W PARYŻU

Do długi wyczekiwanej bitwy o Francję - walki mistrza olimpijskiego z Rio i jednego z najciekawszych prospektów wagi ciężkiej Tony'ego Yoki (7-0, 6 KO) z byłym pretendentem do tytułu zawodowego mistrza świata Johannem Duhaupasem (38-5, 25 KO) - dojdzie 25 września w Paryżu.

TONY YOKA W TOP RANK - AMERYKAŃSKI DEBIUT PRAWDOPODOBNIE W MARCU >>>

Yoka i Duhauapas to reprezentanci dwóch pokoleń francuskiego boksu. 28-letni, mocno promowany i bardzo popularny w ojczyźnie ''Podbój'' podpisał w lutym kontrakt w grupą Top Rank i miał zadebiutować w USA, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Na razie Yokę czeka paryska, transmitowana przez Canal+ konfrontacja z 39-letnim ''Gadem'' - twardzielem z Abbeville, który napsuł już krwi niejednemu gwiazdorowi i wygląda na to, że utrzymuje dobrą formę, na to przynajmniej wskazują doniesienia o jego regularnych treningach i sparingach.

Przypomnijmy, że ostatnia dotychczas walka Yoki miała miejsce we wrześniu zeszłego roku, Tony pokonał wtedy przez TKO Michaela Wallischa. Ostatni występ Duhaupas mieliśmy natomiast okazję oglądać w październiku, gdy Johann znokautował Luisa Pascuala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 29-07-2020 18:38:05 
Śmiesznie by było, gdyby go Przydupas zweryfikował.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-07-2020 18:41:16 
Fajne zestawienie, jeśli Yoka zastopuje lub porozbija Duhaupasa, to byłby jakiś sygnał do czołowki że trzeba się z nim liczyć. Na razie Francuz mnie osobiście swoimi występami na zawodostwie nie porywa..
Jeśli Yoka wygra, powinien następnie walczyć z kolejnym swoim rodakiem - Takamem..
Wówczas będzie wiadomo jeszcze więcej co z tym Yoką..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-07-2020 19:03:30 
YOLO:) nie ma na co czekać, pierwszy etap weryfikacji, potem kolejny,jakiś eliminator i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to walka o prestiżowe trofeum, taki podręcznikowy schemat kariery, oby poszedł tą drogą.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-07-2020 20:22:41 
Definitywnie to będzie weryfikacja dla Yoki, trochę się dziwię że Yoka porwał się na tak doświadczonego rywala, ale potencjalna wygrana zapewne otworzy mu kilka drzwi.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 30-07-2020 11:58:34 
Yoka jako jedyny z tych prospektow nie unika wiekszych wyzwan. No i jeszcze Joyce mial w miare ciekawych rywali. Yoka juz walczyl z Allenem, Wallischem, Dimitrenka. A ma dopiero 7 walk. Chyba tylko glupiec moze myslec, ze ktos taki jak Duhaupas go zweryfikuje. To bedzie walka do jednej bramki, a jesli mysli, ze mzoe byc inaczej to chyba nie sledzi kariery Yoki i tego jakie ma umiejetnosci.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.