ARUM CHCE WALKI CRAWFORD vs PACQUIAO 14 LUB 21 LISTOPADA

Promotor mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (36-0, 27 KO), Bob Arum podał możliwe daty walki Amerykanina z byłym podopiecznym Aruma, Filipińczykiem Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO). Starcie wirtuozów jest wstępnie planowane na listopad, ale do pewników jeszcze daleko.

TIMOTHY BRADLEY: CRAWFORD I ŁOMACZENKO MUSZĄ CZĘŚCIEJ WALCZYĆ >>>

- Oczywiście chcemy doprowadzić do walki Terence'a z Pacquiao. Sprawdzamy, czy jesteśmy w stanie ją teraz zorganizować. Stanie się to, co ma się stać. W tej chwili nie ma na temat tego pojedynku żadnych konkretów. Próbujemy, ale sytuacja jest nietypowa - powiedział Arum.

- Powiedzieliśmy Terence'owi, że ma zaklepaną walkę w listopadzie. Jeżeli nie uda się zorganizować starcia z Pacquiao, wybierzemy innego rywala. Daliśmy ''Budowi'' znać, żeby był gotowy na 14 lub 21 listopada - dodał szef grupy Top Rank, który szuka odpowiednich aren w kontekście ww. konfrontacji poza USA (chodzi przede wszystkim o to, że w Stanach Zjednoczonych może być problem prawny z obecnością kibiców podczas pandemii). Transmisja odbyłaby się w systemie PPV.

Przypomnijmy, że w swoim ostatnim dotychczas występie, w grudniu zeszłego roku Crawford pokonał przez TKO Egidijusa Kawaliauskasa, natomiast ostatnia walka Pacquiao miała miejsce w lipcu zeszłego roku. Filipińczyk zdetronizował wówczas Keitha Thurmana, wygrywając niejednogłośną decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-07-2020 16:58:01 
Mysle że Manny zostanie zastopowany w drugiej części walki..
 Autor komentarza: samqualis
Data: 29-07-2020 17:21:55 
Arum niech zepnie dupe i doprowadzi w koncu do Spence jr vs Crawford a nie pcha sie do starego filipinczyka

Pacman to zywa legenda i fenomen ale w tym wieku nie widze jego szans z terencem
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-07-2020 17:32:47 
Czyli "Pacman" jako trampolina, to ja dziękuje za takie zestawienie. Nie wygra z Crawfordem, wszystko jest przeciwko niemu, wiek,perspektywy, a nawet możliwość otwarcia skarbca leży po stronie Terenca, więc wiadomo, że zwycięzca może być tylko jeden.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 29-07-2020 18:53:41 
No nareszcie coś lepszego.

Ale i tak każdy chce w półśredniej tylko Errol vs Crawford
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 29-07-2020 19:20:08 
na Terrence'a nie ma mocnych w tej wadze, no, tylko Spence go pokona, ale Spenc spokojnie może walczyć w junior średniej. Pacman i tak pokazał, że jest żywą legendą, na koniec powinien wziąć Khana i odejść w chwale
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.