POSTAWIŁ SIĘ BALSKIEMU, TERAZ ZAWALCZY NA GALI GROMDA 2!

Mateusz Kubiszyn sprawił w sobotę masę kłopotów Adamowi Balskiemu. Są tacy, zdaniem których wcale tej walki nie przegrał. Dziś można ogłosić, że "Don Diego" to nowy uczestnik turnieju GROMDA 2!

Zaciekły i bitny puncher o twardej szczęce. Ringowy wariat kochający wyzwania. "Don Diego" wchodzi do gry! Druga odsłona gali z walkami na gołe pięści już 29 sierpnia!

Mateusz Kubiszyn to Mistrz Świata w kickboxingu oraz zawodowy pięściarz. W swoim ostatnim pojedynku z Adamem Balskim pokazał wolę walki i był bliski posłania rywala na deski. Niestety dla Mateusza starcie zakończyło się decyzją sędziów. Na gali GROMDA nie ma punktacji sędziowskiej, a walki kończą się przez nokaut bądź poddanie.

Na GROMDZIE nie ma miękkiej gry!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: khorne
Data: 28-07-2020 08:36:58 
ale jak to. Jak jakiś zawodnik, którego zaprosił Borek zawalczył później na konkurencyjnej gali to był wielki płacz w mediach, że on wybija zawodników, a inni spijają z tego śmietankę i że tak nie wolno, że to niemoralne itp. A tu proszę. Wasyl zaprosił, Borek skorzysta. Jak Kali ukraść to jest dobrze, byleby Kaliemu nie kradli ;)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-07-2020 20:38:48 
up
No ale to zawodnicy sami się zgłaszają podobno. To nie tak że ktoś ich zaprasza lub wręcz namawia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.