GOŁOWKIN NIE ZLEKCEWAŻY SZEREMETY

Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) ma na horyzoncie wypłatę 30 milionów dolarów za trzecie starcie z Saulem Alvarezem, najpierw jednak musi uporać się z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Nic więc dziwnego, że Kazach robi wszystko, aby być w szczytowej formie i odprawić Polaka.

Kamil najpierw sięgnął po tytuł mistrza Europy wagi średniej, a potem zyskał status obowiązkowego challengera z ramienia federacji IBF. A to właśnie "GGG" zasiada na tronie International Boxing Federation.

SZEREMETA SZLIFUJE FORMĘ >>>

Gołowkin i Szeremeta czekają na oficjalne potwierdzenie daty. Prawdopodobnie będzie to przełom października i listopada, choć pierwotnym terminem była końcówka marca, potem pisano o 6 czerwca, a następnie o sierpniu. Kazach jednak już od miesiąca ostro zasuwa nad przygotowaniem fizycznym. Ostatnio na plażach południowej Kalifornii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-07-2020 10:56:00 
Zawodnik niepokonany zawsze stanowi pewnego rodzaju zagadkę, nawet dla tych największych, choc osobiście po Kamilu nie spodziewam sie by zbyt wiele ugrał z Kazachem. Niestety Szeremeta nie miał żadnej weryfikacji z szeroką czołowką i nie wiemy co sie stanie gdy spotka się najlepszym średnim tej dekady. Golovkin jednak musi walczyć z Szeremetą. Polak jest mandatory IBF i ewentualna odmowa tej walki przez kazacha, oznacza zabranie mu ciężko zdobytego pasa IBF, co jak wiemy IBF robi dość szybko.
No cóż Vlaldimir Kiczko tez musiał, choć pewnie nie chciał swego czasu walczyć z Lepaiem (wówczas mandatory WBO), który okazał się komlpetnym mismatchem. Niestety Szeremeta łagodnie mówiąc, też takim trochę jest dla Golovina. No ale jak trzeba, to trzeba.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-07-2020 11:18:55 
Dla GGG kluczowa jest walka z Canelo za 30 milionów.
Nie będzie raczej chciał rozkwasić Kamila aby nie przestraszyć Canelo.
Pociągnie go do rundy 7 lub 8 i wtedy...
Może nawet postawi parę $ na takie rozstrzygnięcie.

Zawsze może postąpić jak Kliczko z Adamkiem - utemperował go na początku walki i pociągnął trochę dłużej aby kibice reklamy zobaczyli...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 27-07-2020 11:32:00 
Albo jak z Sosnowskim, jakby Kamil wypadł na poziomie Alberta to i by zdrowia dużo nie stracił, a i jego akcje na pewno by nie spadły.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 27-07-2020 15:16:02 
@puncher48

Moim zdaniem z Sosnowskim to była ustawka. Nigdy wcześniej ani nigdby później nie widziałem Alberta zadającego takie kombinacje.
Widać że czuł się wyjątkowo pewnie i bezpiecznie.
Taka postawa przeciw Kliczce?
Ewenement !
 Autor komentarza: Polakos
Data: 27-07-2020 16:11:27 
No, Gołowkin ma spore doświadczenie w starciach z podobnymi leszczami jak Szeremeta, więc pewnie łatwiej mu się zmobilizować. Tylko w ostatnich latach Wade, Rolls, Martirosjan czy Brook wyciągnięty z półśredniej (jego również bardzo nisko cenię ze względu na różnicę dwóch kategorii). Gdyby walczył z klasowymi rywalami i dostałby takiego Szeremetę to o mobilizację byłoby trudniej, a tutaj można powiedzieć, że dla niego to chleb powszedni.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 27-07-2020 17:19:53 
"Gdyby walczył z klasowymi rywalami i dostałby takiego Szeremetę to o mobilizację byłoby trudniej, a tutaj można powiedzieć, że dla niego to chleb powszedni"

Dokladnie..

Z calym szacunkiem do Kamila bo to w koncu nasz rodak ale ta walka to gowno do potegi,zwykly mismatch. Zreszta golovkin nigdy nie slynal z podejmowania wyzwan wiec czego bylo sie tu spodziewac.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 27-07-2020 17:27:25 
To będzie zwykłe świniobicie GGG najlepsze lata ma za sobą ale Szeremete zdmuchnie z ringu w max 3 rundy, żeby Kamil miał chociaż cios to byłby cień nadziei, ale chociaż chłop sobie zarobi oby tylko zdrowia nie stracił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.