SHAKUR STEVENSON O SPARINGACH Z TERENCE'EM CRAWFORDEM

Jeden z największych talentów amerykańskiego boksu ostatnich lat, Shakur Stevenson (14-0, 8 KO), który zwakował niedawno pas WBO wagi piórkowej i przeniósł się do kategorii super piórkowej, lubi raczyć kibiców sparingowymi historiami. Ostatnio opowiadał o swoich potyczkach z Wasylem Łomaczenką, a wczoraj usłyszeliśmy o pierwszym sparingu z jednym z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie - Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO).

SHAKUR STEVENSON O SPARINGACH Z WASYLEM ŁOMACZENKĄ >>>

- Sparowałem z wieloma kozakami, ale nikt nie mógł mnie poskromić. Oprócz jednego gościa: Terence'a Crawforda. Ten gość mnie w ringu rozpierdolił. Miałem wtedy 18 lat i ostro leciałem z Crawfordem przez telefon, to była  naprawdę gówniana gadka. Powiedziałem: ''Rozjebię cię czarnuchu, przyjadę do twojego gymu i skopię ci tyłek''. No i tam pojechałem. Terence Crawford, mistrz świata? Nie obchodziło mnie to w ogóle - powiedział 23-letni Stevenson.

- Wszedłem do ringu nabuzowany i pewny siebie. Chciałem zrobić swoje, to znaczy próbowałem robić swoje... Od razu poczułem męską siłę Crawforda. Byłem wtedy dzieciakiem, więc nie pobił mnie tak mocno, jak mógł. Gdyby chciał, zlałby mnie naprawdę konkretnie. A uderzał raczej w ramiona i w barki, kiedy zamykałem się w podwójnej gardzie. Następnego dnia poszedłem do lekarza, tak mnie bolało od tych uderzeń. W tamtym okresie wydawało mi się, że nikt nie może mnie dotknąć, ale po sparingu z Crawfordem poczułem różnicę między młodym amatorem i topowym zawodowcem. Od tego czasu toczyłem z ''Budem'' wiele sparingowych potyczek - dodał wicemistrz olimpijski z Rio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 14-07-2020 18:06:38 
fajna ciekawostka, Terrence to kozak i walka ze Spencem może być jedną z najlepszych walk w nowoczesnym boksie
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-07-2020 18:25:41 
Crawford to dla mnie najlepszy pięściarz obecnej generacji, potrafi na prawdę wszystko i ma że tak powiem cząstkę bożą coś jak Roy Jones Jr tego nie da się nauczyć z tym trzeba się urodzić. Walka ze Spencem to jedna z najlepszych walk do zrobienia o ile ten wypadek nie zepsuł Spenca, ale myślę że nawet jak będzie gotów na 120 procent to i tak Terence go porobi bez większych problemów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-07-2020 19:37:33 
Crawford jest znakomity, ale do Roya Jones'a jr. u szczytu nie ma podjazdu, co najwyżej może się z nim równać Łomaczenko ze względu na swój bajeczny wręcz styl walki, zarówno w ofensywie jak i obronie. Spence z kolei jest skuteczny i lubi obijać bebechy jak swego czasu Cotto, ale według mnie czegoś mu brakuje, aby został bożyszczem tłumów.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-07-2020 19:56:30 
up i tu się z tobą nie zgodzę bo dla mnie Crawford jest większym czarodziejem od Łomy który robi wszystko jak w podręczniku i nie ma tej magii
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-07-2020 20:03:30 
Podobno najlepsze sparingi Shakur miał z panienkami na ulicy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-07-2020 20:35:45 
teanshin

A jeszcze lepiej Tupac rapował:)

EwaBrodnicka

Polecam prześledzić całą karierę Ukraińca i jeżeli twierdzisz, że to czym on nas raczy w ringu jest jak podręcznik zalecany przez MEN, to ja w takim razie życzę każdemu, aby mógł uczyć się z takich książek, bo na pewno nikt nie będzie się przy nich nudził:)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 14-07-2020 23:04:54 
Łomaczenko nie ma magii - ciekawa opinia
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-07-2020 23:20:28 
Ariosto żle mnie zrozumiałeś Łoma to wirtuoz ale dla mnie Terence jest lepszym magikiem, jedyne co ma chujowe Crawford to promotor który nie organizuje mu wielkich walk jakby był lepiej prowadzony to by był nr1 p4p
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.