BROOK CHCE THURMANA, THURMAN CHCE SPENCE'A

Keith Thurman (29-1, 22 KO) był w pewnym momencie na szczycie wagi półśredniej, teraz jest na nim Errol Spence Jr (26-0, 21 KO). Nic więc dziwnego, że właśnie na niego poluje Thurman.

Ale to nie koniec tej układanki. Thurman wymarzył sobie walkę ze Spence'em, zaś walki z Thurmanem domaga się inny dawny champion, Kell Brook (39-2, 27 KO), którego z tronu zrzucił... Spence Jr.

- Podobno Thurman coś wspominał o naszym pojedynku. Jeśli mówił to na poważnie, bardzo chętnie podejmę rękawicę. To byłaby świetna walka dla kibiców. Nie marnujmy więc czasu i zróbmy to - apeluje do Keitha zmotywowany Brook. Ten jednak spogląda w stronę swojego rodaka.

- Jeżeli Errol chce zostać w tej kategorii i zachować tytuły, będzie musiał ze mną w końcu powalczyć. A jeśli będzie mnie unikał, będzie musiał zmienić limit. Nie mierzyliśmy się jeszcze z sobą, za to walczyliśmy z tymi samymi rywalami i na przykład wielu specjalistów uważa, że poradziłem sobie z Shawnem Porterem w lepszym stylu niż on - mówi Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-07-2020 20:05:39 
Khana świetnie się oglądało w akcji i ma szereg znakomitych nokautów na swoim koncie, szkoda, że to nie on odłączał prąd, tylko jemu wyłączano, a po ostatnim gongu z "Canelo" osiągnął inne stany świadomości i po takich traumatycznych wydarzeniach jest się całkowicie bokserem. Z kolei Thurman szuka szybkiego powrotu na szczyt, bo trampolina pod nazwą Pacquaio zamiast go wywindować, to go zdegradowała piętro niżej, a Spence pomimo znaczących osiągnięć jakoś mnie do końca nie przekonuje.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-07-2020 20:06:47 
Amir "Chcę Walki z..." Khan. Brok, Thurman, Spence, Pacman to tylko niektóre nazwiska jakie Khan ma na celowniku. Dostaje walki z absolutnym topem, Canelo, Crawford, zalicza dechy i bierze jakiś Dibsów, w ogóle wynalezionych z dupy. Gada tak jakby szukał pieniędzy a jest jednym z bogatszych pięściarzy w UK.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-07-2020 20:28:57 
Khan - masochista ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.