LUKE CAMPBELL: GARCIA JEST SZYBKI, ALE GO ZNOKAUTUJĘ

Ryan Garcia (20-0, 17 KO) mając do wyboru eliminator do pasa WBO i walkę z Emmanuelem Tagoe, wybrał teoretycznie dużo trudniejszą drogę i starcie z Luke'em Campbellem (20-3, 16 KO) w eliminatorze do pasa WBC wagi lekkiej. Anglik natomiast zapewnia, że poniesie za to bolesną karę.

Mistrz olimpijski sprzed ośmiu lat docenia młodzieńca z Kalifornii, widzi jego atuty, nie ma jednak wątpliwości, że udzieli mu lekcji i pokona przed czasem.

- Bardzo bym chciał, żeby to wypaliło i doszło do naszej walki. Kibice są podekscytowani tym pomysłem, co widać w mediach społecznościowych. W tych mediach widać było, jak duża rzesza fanów wspiera Garcię. Jeśli nie uda się doprowadzić do naszej potyczki, będzie to po prostu wstyd dla nas wszystkich. Jeśli wygram, następny w kolejce będzie mistrz WBC Devin Haney. Moim zdaniem lepszy jest Garcia, ale styl robi walkę i groźniejszym rywalem będzie dla mnie Haney - przekonuje Anglik.

- Garcia jest szybki, ale wzmocniłem się ostatnio i biję mocniej niż kiedykolwiek. W tej walce miałbym okazję zaprezentować pełnię swoich umiejętności i arsenału. Będę jeszcze lepszy niż ostatnio w starciu z Łomaczenką i znokautuję Garcię - dodał Campbell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 13-07-2020 22:20:42 
Szacun dla Garcia za ja.a, bo facet nie kalkulował tylko wychodzi do kozaka z którym mistrz nad mistrzów, jaśnie Loma miał problemy a to dowód wielkiej klasy bokserskiej Anglika. Super walka w wadze gdzie dużo pyskaczy ale i super ciekawych choć często niepotwierdzonych na samym szczycie pięściarzy. Jedna z ciekawszych walk do zrobienia, oprucz Lomy z Lopezem w wadze zostają dla mnie jeszcze tylko dwie do zrobienia później zwycięzcy w finale i geniusz boksu urodzony pobsasoedzku może się udać na emeryturę. Myśle ze Matrix nie będzie mógł uczyć bo to co on posiada to dar od sił wyższych którego się nauczyć nie da.
 Autor komentarza: JuicyPen
Data: 14-07-2020 13:00:59 
Luke jest mega solidny. Pokazał to w walce z Lomachenko, ale czy to wyswtarczy na Garcia ? Może Luke wyciągnał wnioski po laniu od Lomy. Bo Garcia jest bardzo szybki i śliski. Ja widzę wygraną Rayana.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.