MICHAŁ CIEŚLAK ZABOKSUJE W SIERPNIU W ZA GRANICĄ?

Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, bardzo możliwa jest sierpniowa walka powrotna Michała Cieślaka (19-1, 13 KO). I może być to mała niespodzianka dla kibiców.

Pięściarz z Radomia pod koniec stycznia atakował pas WBC wagi junior ciężkiej, przegrał jednak w Kinszasie z miejscowym bohaterem, Ilungą Makabu. Obaj panowie zapoznali się z matą ringu, a Polak przegrał na punkty po naprawdę dobrym występie. Potem było o nim głośno z powodu zamieszania z kontraktem, a nawet kontraktami. Prawa do zawodnika zgłaszało kilka osób, choć on sam widział swoją sytuację prawno-promotorską zupełnie inaczej. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

Według naszych informacji Cieślak wystąpi pod koniec sierpnia. Rywala nie znamy, ale chodzi bardziej o lokalizację. Bo wygląda na to, że Michał zaboksuje... w Wielkiej Brytanii. Póki co nie mamy potwierdzenia z zespołu Cieślaka. To jeszcze nieoficjalna informacja, choć nie bądźcie zdziwieni, jeśli się potwierdzi...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 12-07-2020 20:36:25 
To chyba dobrze, że w UK? Babiloński nie będzie musiał spierd**ać pod osłoną nocy, tylko będzie mógł grać rolę promotora do końca pobytu tam.
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 13-07-2020 03:14:39 
Babilonski to bajkopisarz, w UK wymysli inna legende
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-07-2020 05:54:44 
Niech jedzie i napie***la Angoli, a co tam. Tam go nie znają a z jego efektowym boksem może się im spodobać. UK to dobry kierunek.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 13-07-2020 19:22:22 
Też uważam, że to dobra informacja. Najważniejsze, że Michał podtrzymuje aktywność. Poza tym dobrze, że Michał będzie miał okazję zaprezentować się angielskiej publiczności. Jeżeli Cieślak zawalczy i wygra w takim stylu jak większość swoich walk, to zapewne angielscy kibice będą chcieli go oglądać. W moich oczach Michał ma potencjał medialny na podobnym poziomie co Whyte czy Bellew. Wcale nie trzeba być wygadanym, by kibice zainteresowali się tym zawodnikiem. Najważniejsze, żeby Michał ten pojedynek wygrał w swoim stylu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.