ARTUR SZPILKA: MYŚLĘ JESZCZE O FAJNEJ WALCE W WADZE CIĘŻKIEJ

- Myślę jeszcze po cichu o jakiejś walce w wadze ciężkiej, choć nie chcę rzucać nazwiskami. Wciąż zadaję sobie pytania, co poszło nie tak w walce z Radczenką. Chcę tego rewanżu, ale nie na siłę. Wierzę, że wrócę na ring na przełomie listopada i grudnia - mówi ważący obecnie 107 kilogramów Artur Szpilka (24-4, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-07-2020 08:37:31 
Nie no, cud że nie waży 120 kg, bo efekt jojo wyszedł mu książkowy. I teraz na samą myśl o powtórnym zbijaniu robi mu się słabo. Nie dziwne, każdemu, kto nie potrafi trzymać wagi, tylko żre i łoi browary by się robiło. Do tego jak się tak odwodnił, od razu pozrywał wszystko, co da się zerwać, bo tak to działa, jak się zbija 20 kilo w trzy miesiące a nie w rok, półtora. Ciekawe, co to za "fajna walka w ciężkiej"? Z Najmanem chyba. Swoją drogą przybrał też imponująco, prawie jak Miller przed walką z Dawejko w 2013.
 Autor komentarza: HokusPokus
Data: 12-07-2020 09:20:19 
"bo tak to działa, jak się zbija 20 kilo w trzy miesiące a nie w rok, półtora"
Dokładnie, za każdym razem jak czytałem te pianie z zachwytu jak to Szpilka dobrze wygląda to zgrzyt zębów bo robienie takiej "pustej" rzeźby to ma sens jak szykujesz się na zawody kulturystów, ale jak uprawiasz sport gdzie trzeba wykazać się sprawności i siła funkcjonalną to żarcie termogeników i przegryzanie ich keratyną to prosta droga do tego żeby "ładnie" wyglądać na noszach
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 12-07-2020 10:16:59 
O fajnie, będzie mocny kandydat do KO roku
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-07-2020 10:19:00 
Byrd jak na koniec kariery zbił z ciężkiej do półciężkiej wyglądał niczym anorektyk, co było jego gwoździem do trumny, bo przewracał się wtedy, jakby robił przewroty na lekcjach wf-u.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-07-2020 10:40:39 
Złotousty Szpilek zawsze znajdzie wytłumaczenie swojej gorszej postawy, ale nigdy nie przyzna że jego umiejętności są co najwyżej przeciętne i po prostu pewnego poziomu już nie przeskoczy, dlatego tacy zawodnicy jak Radczenko sprawiają mu problemy, a nawet z nim wygrywają.
Walki w HW na naszym podwórku?
Siwy vs Różański a zwycięzca w nagrodę dopisuje kolejną wygraną przez KO nad Szpilkiem. Wtedy walka z Wachem.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-07-2020 10:41:15 
W walce z Radczenką widać było dno.

Niech najpierw wyjdzie do rewanżu a wypłata niech będzie uzależniona od rezultatu.
 Autor komentarza: albert223
Data: 12-07-2020 10:52:38 
Od zawsze w knockaut promotions mieli problemy z barkami i łokciami. Prawie wszyscy.
 Autor komentarza: Koshi
Data: 12-07-2020 10:54:59 
Szpilka mimo że sportowo jest nisko to i tak będzie zarabiał konkretne siano jeszcze przez wiele lat bo ma taką popularność jakiej nie da się kupić za żadne pieniądze. Wystarczy że Szpilka puści pierda i internet huczy przez kilka tygodni.
 Autor komentarza: legos
Data: 12-07-2020 11:05:27 
Czyli co ten dzban nie będzie jednak miszczem CW? Heh łeee no kurcze to jestem rozczarowany, taki rodzinek się zapowiadał hahahahahaahah................ czyli nic nie wyszło z trzymania 100 kg między walkami?? JAki to jest mentalny gimbus to aż głowa boli, dno sportowe to jedno, ale pustego łba to już tutaj nic nie przebije :)))).
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-07-2020 11:08:10 
@Koshi
I dobrze, że będzie zarabiał. Niech zarabia jak najwięcej! To się nazywa "redystrybucja kapitału". Pierwszy krok - Szpilka zbiera na łeb od zbyt dużych i zbyt ciężkich facetów, po drodze robiąc głupoty, łapiąc kontuzje i uszkodzenia neurologiczne. Oraz wspomnianą "popularność". Drugi krok - dzięki "lajkom", "klikom" i subskrybowaniu przez różnych młodzianów, żądnych jarmarcznej rozrywki, na konto Szpilki wpływają pieniądze, niewspółmierne do niczego. Trzeci krok - Szpilka leczy cholernie kosztowne uszkodzenia neurologiczne, encefalopatie, kontuzje, uszkodzenia kości i ścięgien. Przelewając zdobytą kasę na konto lekarzy i szpitali. Po drodze wspomaga też przemysł farmaceutyczny, motoryzacyjny i budowlany, a na końcowym etapie również bankowców średniego szczebla, premiowanym od spełnienia targetów na udzielanie (ale już nie egzekwowanie) kredytów :)
 Autor komentarza: Koshi
Data: 12-07-2020 11:21:01 
@Stieczkin

Ja tam żadnych uszkodzeń neurologicznych u niego nie widzę. Ma kontuzje te same od wielu lat z ręką i barkiem. Nie trzyma już cios w walce ale mentalnie on jest taki jak był. Zobacz wywiady z Zimnochem i porównaj z tymi sprzed kilku lat to zobaczysz co to są uszkodzenia neurologiczne.
 Autor komentarza: astarte
Data: 12-07-2020 12:18:32 
zszedl do cruiser, dostal w pape z radczenko, miejsce w szeregu cruiser wyraznie pokazal mu masternak. geniusz robi sceny cisnac po internetowym trollu. wilder z charliem przynajmniej sie bil w rekawicach. a git oplul typa na gali XD na dodatek spasl sie znowu i pieprzy cos o walce w ciezkiej. nieno, konkretne decyzje chlopak podejmuje.
 Autor komentarza: astarte
Data: 12-07-2020 12:21:00 
AHAHAHAHAH "jesli radczenko sie zgodzi na limit 100 kilo to spoko" XDDD przegral walke, a stawia warunki jeszcze :D w sumie to ciekaw jestem co radczenko by pokazal wazac 100kg, moze by go w cholere ubil jednym strzalem xd
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-07-2020 12:27:22 
"Myślę jeszcze po cichu" - cała Szpikula, o jego myślach po "cichu" musi wiedzieć cały internet.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 12-07-2020 12:40:44 
W cruiser Szpilka nie ma czego szukać po tej wpadce z Radczenko. Chciał wykrzyczeć walkę z Diablo, żeby kasa wpadła, ale nic z tego. W ciężkiej lepsza kasa na niego czeka. Zawalczy dwa razy z kimś pokroju tego Włocha, może jeszcze walka z Zimnochem czy coś i jakoś to będzie.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-07-2020 13:05:09 
Stawiam Szpilke na rowni z Najmanem. Prawdziwi sportowcy :)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-07-2020 13:16:29 
Problem tego chlopa jest taki, ze w HW SZpilka nie wygra z nikim.
 Autor komentarza: Bongo
Data: 12-07-2020 13:34:21 
Przepraszam, co robisz?
 Autor komentarza: albert223
Data: 12-07-2020 13:34:27 
Kaczwejt 100 kilo :) Moim zdaniem w wadze ciężkiej Szpilka by jeszcze wygrywał z odpowiednikami Radczenki. W junior ciężkiej ma wszystkie swoje wady z ciężkiej i ani jednego atutu. To kicanie nie zrobi na nikim wrażenia, bo tam ogólnie są szybsi. Cios też nie, bo widać brak dynamiki po zbijaniu wagi. Niech już waży te swoje 107 i nokautuje włoskich radnych, przyatakuje jakieś ebu-eu czy coś, pojedzie i pokona jakiegoś lokalnego prospekta ze skandynawii, niemiec, hiszpanii etc. Może da jakąś jedną walkę życia.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 12-07-2020 14:06:59 
Spektakularny jest upadek Szpilki.
Facet z czerwoną twarzą pluje na jakiegoś gościa z internetów tłumacząc że gdyby był większy to by go zmasakrował a z jego podbijania kategorii cruser wyszło tyle że dostał wciry i powinien był przegrać z średniakiem który kompletnie go obnażył. Teraz waży prawie 110 kg i cały ten jego proces odchudzania będzie musiał zaczynać od nowa. Oczywiście już motywacji zaczyna na to brakować bo redukcja to nie jest najłatwiejszy i najprzyjemniejszy czas a jak jeszcze doszła do tego świadomość jak cienkim jest zawodnikiem i do czego ta redukcja ma służyć to już pojawiają się pomysły walk jednak w Hw. W hw gdzie też jest średniakiem.
Oczywiście rewanż z Radczenką który był priorytetem zaraz po żałosnym werdykcie już schodzi na dalszy plan i Szpilce już nie zależy przypadkiem by zrobić wszystko by do niego doszło xD
Ech...

Na miejscu Polskich zawodników takich jak np Masternak, Różański, Cieślak, może nawet Siwy rozpocząłbym jak najszybciej podjazdy pod walkę z Arturem. To nazwisko już długo w boksie nie wytrzyma a można by się na nim jeszcze nieźle wybić.
Nie wiem jakaś publiczna "bura" w przeciwieństwie do jego kumplów za to jak się zachował w stosunku do tego trolla- zasugerowanie że sportowiec na takim poziomie powinien mieć mocniejszą psychikę i większą świadomość + powinien się bardziej skupić na pracy bo wyniki ostatnio tragiczne a "tylko dobre imię boksu szkaluje".

Małe prowo i Szpilka na pewno by się zagotował o ile nie powstrzymałby go ktoś mądrzejszy. Wtedy można by już rzucić otwarcie rękawice i postawić go przy ścianie. Facet zaraz będzie "wolnym strzelcem" a dodatkowo jest postacią rozpoznawalną więc ewentualne zwycięstwo nad nim póki jeszcze jest "gorącym towarem" na Pl rynku gwarantuje niezły skok do góry mimo wszystko nie tylko finansowy.

Ktoś powinien go załatwić jego własną bronią i ugrać sobie walkę z nim poza sportowymi ścieżkami.
A i w razie wygranej pewnie wielu fanów można by przejąć od niego bo podejrzewam że część jego "wyznawców" ma już nieco szerszy obraz komu kibicowali.

A śpieszyć się powinni bo podejrzewam że naprawdę Szpilki dużo nie dzieli od przejścia jak jego kolega Ugonoh do KSW czy jakiejś innej federacji mma gdzie będzie robić za gwiazdkę wieczoru w znacznie bardziej ustawionych pod niego walkach.
Tam ma kasę- a sportowo to chyba nawet on powoli rozumie że żadnym mistrzem ani w cruser ani w Hw tym bardziej nie będzie.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 12-07-2020 15:04:30 
Szkoda że Wach gi nie ubił... On nawet nie jest dobrym testerem bo wyłapie bombe i wącha mate
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-07-2020 15:34:17 
W ciężkiej - Wach, w junior ciężkiej - Radczenko - Szpilka wszędzie dłużny jest komuś rewanż :)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 12-07-2020 16:45:52 
Walka Szpilka vs Master nawet na zasadach amatorskich czyli taka jak ostatnia walka Mastera na pewno by się świetnie sprzedała.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 12-07-2020 19:56:05 
Master by zrobił szpilce dziecko a nie stać go na tak wysokie alimenty żeby płacić na upośledzone dziecko.
 Autor komentarza: khorne
Data: 13-07-2020 09:31:50 
czyli obsrana zbroja celebryty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.