WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ - 12 LIPCA 2020

To co tygrysy lubią najbardziej. Prezentujemy Wam skrót wiadomości z samej tylko wagi ciężkiej.

- Albo wygrywam, albo się uczę. Trzeba więc wyciągnąć wnioski. Jeszcze będę wygrywał - Kamil Bodzioch (6-1, 2 KO) nie załamuje rąk po porażce z Marcinem Siwym (21-0, 9 KO).

Izu Ugonoh (18-2, 15 KO) został wczoraj oficjalnie przedstawiony jako nowy nabytek federacji KSW. Po kickboxingu i boksie pora na MMA.

- Eddie zrób wszystko co w twojej mocy, aby doprowadzić do mojej walki z Huckiem. Stoi przecież za nim niemiecka telewizja - Hughie Fury (24-3, 14 KO) wymarzył sobie starcie z Marco Huckiem (41-5-1, 28 KO).

David Adeleye (2-0, 2 KO) radzi sobie podobno bardzo dobrze podczas sparingów z najlepszymi. Ale dopiero zaczyna swoją poważną karierę. W piątkowy wieczór Anglik zastopował pod koniec drugiej rundy Matta Gordona (2-3-1).

Jeremiah Milton należał do krajowej czołówki amerykańskiej wagi ciężkiej w boksie olimpijskim. Nigdy nie był "jedynką", ale w czołówce był. Teraz zmienia drogę - debiut zawodowy już 17 lipca. Jego rywalem będzie Cedric Washington (0-1).

Magomed Abdusalamow (18-1, 18 KO) ledwo uciekł śmierci spod kosy po walce z Mike'em Perezem. Nie funkcjonuje jednak normalnie. Kończona jest książka o jego życiu, a są robione również przymiarki do filmu dokumentalnego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.