CRAWFORD ODPOWIADA RAMIREZOWI: Z RADOŚCIĄ ZADAM CI PORAŻKĘ

Zawodnik grupy Top Rank, mistrz świata WBC i WBO wagi junior półśredniej Jose Carlos Ramirez (25-0, 17 KO) mocno wybiegł w przyszłość i zapowiedział swój pojedynek z mistrzem świata WBO wagi półśredniej Terence'em Crawfordem (36-0, 27 KO), jednym z najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie. Crawford odpowiada i zaleca Ramirezowi cierpliwość.

ORTIZ JR: JEŚLI POJAWI SIĘ OFERTA WALKI Z CRAWFORDEM, PRZYJMĘ JĄ >>>

- Crawford jest zawodnikiem Top Rank, więc to najłatwiejsza walka do zrobienia. Jeżeli będzie to możliwe, przystąpię do eliminatora WBO w wadze półśredniej. Teraz walczę w junior półśredniej, ale kiedy ruszę wyżej, będę budował nową masę mięśniową we właściwy sposób i będę dużo silniejszy. Poczekajcie z porównywaniem mnie do Crawforda, zobaczycie, jak silny będę w nowej wadze - powiedział w sobotę 27-letni Ramirez.

- Do Jose Ramireza: bądź cierpliwy młodzieńcze. We właściwym czasie, jeżeli będziesz gotowy, z radością zadam ci pierwszą porażkę - odpowiada w mediach społecznościowych 32-letni Crawford.

Przypomnijmy, że planowana pierwotnie na listopad zeszłego roku, a następnie kilka razy przekładana walka Ramireza z obowiązkowym pretendentem WBC, Ukraińcem Wiktorem Postołem, dojdzie do skutku prawdopodobnie pod koniec lata. Pojedynek Ramirez vs Postoł wyłoni zapewne rywala dla mistrza świata IBF i WBA Josha Taylora. Tymczasem wśród kandydatów na kolejnego rywala Crawforda wymienia się wielu zawodników, m.in. Manny'ego Pacquiao, Keitha Thurmana, Shawna Portera, Kella Brooka i Yordenisa Ugasa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-07-2020 20:30:07 
Z radością to obejrzę, a od Pacquaio ręce precz."Pacman" osiągnął wszystko co mógł i jest żywą legendą, ale z Crawfordem już nie podoła, a rola trampoliny mu nie przystoi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.