LUKE CAMPBELL ENTUZJASTYCZNIE O WALCE Z RYANEM GARCIĄ

Jak pisaliśmy wczoraj, mistrz olimpijski z Londynu Luke Campbell (20-3, 16 KO) może się zmierzyć z jednym z najciekawszych prospektów w światowym boksie, 21-letni Ryanem Garcią (20-0, 17 KO). Tej walki chce federacja WBC, a stawką miałby być pas wagi lekkiej w wersji tymczasowej. Brytyjczyk z radością podchodzi do tej bardzo ciekawej walki.

WBC WYZNACZYŁA DO WALKI RYANA GARCIĘ I LUKE'A CAMPBELLA >>>

- Jestem podeksycytowany, chcę pokonać tego chłopaka. On jest na fali, wokół niego jest wiele rozgłosu. Ja w wieku 21 lat nie byłem tak rozwinięty fizycznie, byłem jeszcze dzieciakem, można powiedzieć, że przypominałem fizycznie czternastolatka - powiedział Campbell. 

- Teraz mam 32 lata, ale czuję się jakbym miał 24. Jestem dojrzałym zawodnikiem, który wciąż ma wiele do udowodnienia w tym sporcie. Ryan Garcia wygląda na dużego ''lekkiego'' i ma moc uderzenia popartą szybkością. Trudno oceniać resztę elementów jego boksu. Nie walczył jeszcze z nikim naprawdę mocnym. Moim zdaniem walka ze mną będzie dla niego zbyt dużym skokiem. Nikt nie widział jeszcze mojej najlepszej wersji, mogę boksować dużo lepiej niż z Łomaczenką, a przecież 90 procent rund w tej walce było wyrównanych (...) - dodał Brytyjczyk, który podkreśla, że podczas pandemii koronawirusa trzymał formę i wystarczy mu sześciotygodniowy obóz, by optymalnie przygotować się na pojedynek z młodziutkim gwiazdorem. Wstępne negocjacje w sprawie tej walki już się zapewne rozpoczęły.

Przypomnijmy, że w swoim ostatnim dotychczas starciu Campbell przegrał jednogłośnie z wspomnianym Wasylem Łomaczenką w sierpniu zeszłego roku (walka mistrzowska), natomiast Ryan Garcia błyskawicznie znokautował Francisco Fonsecę w lutym 2020.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: werus
Data: 03-07-2020 18:40:26 
Super-obejrzałbym to starcie. Mimo wszystko stawiałbym na Garcie.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 03-07-2020 19:03:09 
Garcia faworytem, ale nie skreslalbym Campbella, bo ten moze napsuc mu mnostwo krwi, nikt nie wie jak Garcia zachowa sie pod presja i jak przyjmie mocniejszy cios.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 03-07-2020 22:45:51 
Nie ma szans, że Garcia się na to zgodzi. Już ostatnie płacze o pieniądze dobrze pokazują, że szykuje nam się nowa chroniona gwiazdeczka, chcąca zarabiać nie ryzykując zbyt wiele.

Nie będzie tej walki, Garcia obsra zbroję. Zapamiętajcie moje słowa.
 Autor komentarza: tapir
Data: 03-07-2020 23:48:40 
Campbell faworytem w moich oczach i mam nadzieję, że sprowadzi gwiazdora na 'Ziemię'.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-07-2020 13:11:58 
Super walka. Cambell nie miał nic do powiedzenia w starciu z Łomaczenko, niemniej pokazał serducho, a sama porażka z geniuszem, ujmy mu nie przynosi. Byłby to bez wątpienia wielki test dla Garciy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.