SNARSKI ODPOWIADA WASILEWSKIEMU: NIE BYŁO ŻADNEJ KONKRETNEJ OFERTY

- Dostaliśmy tylko zapytanie odnośnie pojedynku z Kamilem Bednarkiem. Nie została złożona żadna konkretna oferta - pisze w krótkim oświadczeniu Dariusz Snarski odpowiadając tym samym na słowa Andrzeja Wasilewskiego, który stwierdził w rozmowie z BOKSER.ORG, że po zwycięstwie nad Patrykiem Szymańskim zawodnik "Snary" Przemysław Gorgoń (11-6-1, 5 KO) wraz ze swoim teamem odrzucili propozycję walki z Kamilem Bednarkiem (3-0, 1 KO).

- Nie potrzebujemy się cofać, tylko po zwycięstwie nad Patrykiem Szymańskim postaramy się pójść za ciosem. Jeżeli Bednarek wygra jeszcze kilka walk to czemu nie? Możemy w przyszłości do takiego pojedynku doprowadzić. Gorgoń w tym roku wygrał już dwa pojedynki, czeka go teraz starcie w Białymstoku, ponieważ mamy zobowiązania do miasta Białystok i do stacji, która nas promuje. Tylko szaleniec by zgodził się w tym momencie na taką walkę po sukcesie Gorgonia w Arłamowie - odpowiada na propozycję starcia Gorgonia z Bednarkiem szef grupy Chorten Boxing Production. 

W ubiegłym tygodniu podczas gali MB Boxing Night 7 w Hotelu Arłamów Gorgoń pokonał na punkty Szymańskiego i prawdopodobnie zakończył jego sportową karierę. Bednarek za to jest zawodnikiem Knockout Promotion oraz podpiecznym trenera Piotra Wilczewskiego. Pięściarz pod okiem byłego zawodowego mistrza Europy wagi super średniej do walk przygotowuje się w Dzierżoniowie. 

Poniżej wywiad redaktora Łukasza Famulskiego z Andrzejem Wasilewskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.